MFK Kosice – Debreceni VSC 4:1 (vége) | MFK Kosice – Debreceni VSC 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Raja Casablanca 3:2 (vége)
Gyirmót – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
MFK Kosice
1:0 (0:0)
Debreceni VSC
szombat 06.07.2013, 17:00 • Lokomotív stadion, Kassa • Felkészülési mérkőzések

Végül mindkét kassai 90 perc a hazaiak győzelmével végződött, a felkészülés kellős közepén járó Loki nem volt elég friss a találkozók megnyeréséhez vagy akár csak a döntetlen eléréséhez.
    Nehéz a két meccs alapján bárkit kiemelni a debreceniektől, az első meccsen talán Slimane Bouadla erőszakossága és S. Nikolic küzdőképessége, a másodikon Damahou atletikussága és a pálya minden szegletében otthonosan mozgó játéka, valamint Ferenczi jó teljesítménye marad meg mint pozitívum.
    Reméljük a Loki a felkészülés végére összeáll és a Strömsgodset ellen már jobb teljesítményt láthatunk a magyar kupagyőztestől.
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét! (18:59:26)

92
    Még egy szabadrúgás a végére, de ebből sem lett veszély a Kassa kapuja előtt!

90
    Két perc a ráadás.

88
    Már csak két perc ebből a nagyon gyengére sikeredett nemzetközi mérkőzésből!

86
    Tovább küzd a Debrecen az egyenlítő gólért.

85
    Kulcsár beadása után Ferenczi gyenge lövése kocogott a bal kapufa mellé.

84
    Egyéni akció végén Korhut Mihály 8 méterről vette célba a rövid alsó sarkot, Ruzinsky megint nagyot védett!

82
    Selim Bouadla 20 méterről lövés helyett emelni próbált, a kapus kint állt, a labda viszont kapu fölé szállt4

80
    Végre egy kis pörgés; Szakály lövésénél is a szlovák kapuvédő remekelt!

79
    Damahou 22 méteres, szép lövését védte, nem kevésbé szépen a cserekapus, Ruzinsky.

78
    Látszik a Loki teljesítményén, hogy Kondás Elemér vezetőedző még tegnap is két edzést vezényelt a csapatnak – fáradtak a fiúk!

76
    Sidibe az ötösön nem kapura, hanem visszafelé továbbította a labdát – oda lett a helyzet!