Ferencvárosi Torna Club – GKS Piast Gliwice 1:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Kozármisleny 1:2 (vége) | ZTE – Zala-megye válogatottja 2:1 (vége)
Győr – CS Pandurii 2:1 (vége)
ETO FC Győr
2:1 (0:1)
CS Pandurii Târgu Jiu
szerda 10.07.2013, 19:00 • ETO Park, Győr • Felkészülési mérkőzések

Jó iramú találkozó volt, helyenként jó játékkal, igazi felkészülési mérkőzés, ahol mindkét mester kipróbálhatta a teljes játékoskeretét.

Összességében az ETO megérdemelten nyert a stabilan, és technikásan futballozó román ellenfelével szemben. (21:23:40)

119
    Lemnaru szabadrúgásból ível a kapu elé, a labda elsuhan a fejek mellett, és kevéssel a bal kapufa mellett is...

118
    Meovongou indul meg jól a jobb szélen, a beadása nem sikerül, a kapu mögé kerül a labda

117
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Wolfe, bejön Stanisic.

114
    Grigoras 26 méteres szabadrúgását fogja Stevanovic

112
    Az ETO gólt szerzett!
    Andric kap ragyogó labdát a bal szélen, jól megy el vele, és mintaszerűen ad be gyakorlatilag MIHAI NICOREC lábára, aki 5 méterről könnyedén lő a kapu bal alsó sarkába! 2:1

112
    Buleica lő 18 méterről fölé

111
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Koltai, bejön Kiss M..

110
    Andric beadását kifejelik a védők

108
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Pilibaitis, bejön Windecker.

107
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Dordevic, bejön Tokody.

106
    Andric nagy cselei a bal szélen, az utolsó nem sikerül, pedig Kalmár nagy helyzetben várta a labdát...

105
    Térfélcserére kerül sor, frissítőt is kapnak a játékosok pár perc múlva folytatódik a mérkőzés

Szép támadás végén egyenlített az ETO "második" sora, és határozottan jól is játszanak, nyilván a frissesség ilyenkor sokat számít.

100
    Kalmár bal oldali éles beadását KOLTAI TAMÁS a rövid saroknál szép mozdulattal fejeli a kapuba!

97
    Grigoras megy el a jobb szélen, jól ad középre, ahol Anton érkezik, előrevetődve próbál fejelni, de elvéti a labdát

95
    Nicorec nagyszerű beívelését Kalmár fejeli nagy helyzetben 7 méterről kapura, bravúrral véd a vendégek kapusa

90
    Most ért véget a második félidő, pár perc szünet után kezdődik a harmadik, ami most nem egy tévéműsor, hanem ténylegesen a mérkőzés folytatása, maradjanak velünk.

89
    A 16-os előterében passzolgatnak a vendégek, Matulevicius lő, a megpattanó labdát Stevanovic fogja gond nélkül

85
    Dinjar ível a kapu elé, felfejelik a védők a labdát, Wolfe bólint 10 méterről, mellé

84
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Strestik, bejön Nicorec.

77
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Svec, bejön Wolfe.

75
    Völgyinek gurítják le a labdát a szabadrúgásból, kapásból lő 12 méterről, a kapufáról pattan fölé a labda!

Völgyi ível be a kapu elé, Pedro MIngote öklözi ki a labdát

Az elmúlt percekben mezőnyfölénybe került a hazai csapat, a komolyabb helyzetekre azonban várni kell.

67
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Pátkai, bejön Dinjar.

65
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Varga, bejön Andric.

65
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Kamenar, bejön Stevanovic.

58
    Strestik lő 12 méterről, bravúrral véd a kapus, Varga ismétel, ez Völgyin pattan a kapu irányába, ezt is a kapus védi

46
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Trajkovic, bejön Koltai.

46

Az első félidő nem hozott magas színvonalú játékot, küzdelem zajlott a pályán inkább, mindkét kapu előtt alakultak ki helyzetek, de Matulevicius szemfüles góljával a vendégek vezetnek.

45
    Szabadrúgással jönnek a vendégek a jobb oldalról a 11-es ponttal egy magasságban, Cristea a 16-osnál érkező Nistornak lövi be a labdát, de a lövés jócskán fölé megy.

43
    A Pandurii gólt szerzett!
    A jobb oldalról ível be szögletet Cristea, a rövid saroknál érkezik DEIVYDAS MATULEVICIUS, és a bal alsó sarokba fejel 5 méterről, Kamenar csak beljebb tudja segíteni a labdát! 0:1

A félidő hajrájához közelítünk, egyenlő erők harca zajlik a pályán, igazából egyik csapat sem került fölénybe eddig, de itt is, ott is voltak helyzetek

38
    Matulevicius elől Kamber ad haza, Kamenar a mezőnybe vágja a labdát

37
    Csere a CS Pandurii Târgu Jiu-nél/nál: lemegy Stanca, bejön Pedro Mingote.

36
    Veszélyes román kontra során Kamenarnak kell kilépnie a kapujából, megkaparintja a labdát

35
    Csere a CS Pandurii Târgu Jiu-nél/nál: lemegy Voiculet, bejön Cristea.

34
    Győri bedobás után fejről fejre vándorol a labda, felszabadítanak a védők

32
    Varga beadásánál bizonytalanok a védők, Martinez szerzi meg a labdát, félfordulatból lő 10 méterről, a kapus lábbal véd

26
    Ezek a percek a vendégeké, Ungurusasn beadását Matilevicius fejeli az égbe, Kamenar húzza le.

24
    Strestik kap felívelést, jól zárja ki a játékból Da Silva

23
    Szöglettel jönnek a vendégek, Nistor beadását Metulevicius fejeli a földre, meg is pattan, Kamenar bravúrral ér bele, a felpörgő labdát másodjára tudják kivágni a védők

15
    Svec zavarja meg a saját 16-osán belül Ungurusant, bedobással jöhetnek a győriek, amit szögletre váltanak

13
    Szép akció a vendégektől, Svec fejeli ki Buleica beadását

12
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: Kink sem tudja folytatni a játékot, bejön helyette Martinez.

11
    Csere a CS Pandurii Târgu Jiu-nél/nál: a megsérült Pedrescu helyett Voiculet a pályán.

10
    Szorgos mezőnymunkával telnek ezek a percek, a román csapat nem tud kibontakozni, saját térfelükön tartják a labdát

6
    Varga kap jó labdát középen, belép a 16-osra, visszasarkalna az érkezőknek, de a védőké a labda

4
    A román játékost hordágyon viszik le sajnos

3
    A hazaiaknál Kink már talpon

2
    Csúnya összecsúszás a második percben, szabálytalanság nem történt, mindkét csapatból ápolni kell egy-egy játékost, áll a játék

1
    Völgyit szerelik szabálytalanul a bal szélen

1

A Győri ETO FC a román CS Panduriit fogadja a ma esti felkészülési mérkőzésen.

A kiadottól eltérően már 19.00 -kor elkezdődik a mérkőzés, és a tervezetthez képest 3x45 perces lesz, nyilván, hogy minél több játékos pályára léphessen.

A győrieknek ez lesz utolsó edzőmeccsük a szombati, DVSC elleni Szuper-kupa döntő előtt, és a jövő héten már BL-selejtezőt vívnak a Maccabbi Tel-Aviv ellen.

Mai ellenfelük is komoly játékerőt képvisel, hiszen második helyen végeztek a román bajnokságban, ők a jövő héten már az EL-selejtezőkben lesznek érdekeltek, nekik is fontos ez az erőfelmérő, reméljük élvezetes csatát vívnak a győriekkel.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.

Gólok: 100. Koltai, 112. Nicorec – 43. Matulevicius

ETO FC Győr: Kamenar (65, Stevanovic) – Svec (77. Wolfe). Lipták, Takács, Völgyi – Kamber, Pátkai (67. Dinjar), Trajkovic (46. Koltai), Kink (12. Martinez) – Varga (65.Andric), Strestik
    III. "félidő": Stevanovic – Wolfe (117. Satnisic), Lang, Dordevic (107. Tokody), Dinjar – Meovongou Koltai (111. Kiss M.), Pilibaitis (108. Windecker) – Nicorec, Kalmár, Andric

CS Pandurii Târgu Jiu: Stanca (37. Pedro Mingote) – Ungurusan, Paraskevas, Erico Da Silva, Moncilovic, Nistor, Anton, Predescu (11. Voiculet), Buleica, Ciucur, Matulevicius

Játékvezetők: Szabó II Zsolt