Ferencvárosi Torna Club – GKS Piast Gliwice 1:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Kozármisleny 1:2 (vége) | ZTE – Zala-megye válogatottja 2:1 (vége)
Győr – CS Pandurii 2:1 (vége)
ETO FC Győr
2:1 (0:1)
CS Pandurii Târgu Jiu
szerda 10.07.2013, 19:00 • ETO Park, Győr • Felkészülési mérkőzések

Jó iramú találkozó volt, helyenként jó játékkal, igazi felkészülési mérkőzés, ahol mindkét mester kipróbálhatta a teljes játékoskeretét.

Összességében az ETO megérdemelten nyert a stabilan, és technikásan futballozó román ellenfelével szemben. (21:23:40)

119
    Lemnaru szabadrúgásból ível a kapu elé, a labda elsuhan a fejek mellett, és kevéssel a bal kapufa mellett is...

118
    Meovongou indul meg jól a jobb szélen, a beadása nem sikerül, a kapu mögé kerül a labda

117
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Wolfe, bejön Stanisic.

114
    Grigoras 26 méteres szabadrúgását fogja Stevanovic

112
    Az ETO gólt szerzett!
    Andric kap ragyogó labdát a bal szélen, jól megy el vele, és mintaszerűen ad be gyakorlatilag MIHAI NICOREC lábára, aki 5 méterről könnyedén lő a kapu bal alsó sarkába! 2:1

112
    Buleica lő 18 méterről fölé

111
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Koltai, bejön Kiss M..

110
    Andric beadását kifejelik a védők

108
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Pilibaitis, bejön Windecker.

107
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Dordevic, bejön Tokody.

106
    Andric nagy cselei a bal szélen, az utolsó nem sikerül, pedig Kalmár nagy helyzetben várta a labdát...

105
    Térfélcserére kerül sor, frissítőt is kapnak a játékosok pár perc múlva folytatódik a mérkőzés

Szép támadás végén egyenlített az ETO "második" sora, és határozottan jól is játszanak, nyilván a frissesség ilyenkor sokat számít.

100
    Kalmár bal oldali éles beadását KOLTAI TAMÁS a rövid saroknál szép mozdulattal fejeli a kapuba!

97
    Grigoras megy el a jobb szélen, jól ad középre, ahol Anton érkezik, előrevetődve próbál fejelni, de elvéti a labdát

95
    Nicorec nagyszerű beívelését Kalmár fejeli nagy helyzetben 7 méterről kapura, bravúrral véd a vendégek kapusa

90
    Most ért véget a második félidő, pár perc szünet után kezdődik a harmadik, ami most nem egy tévéműsor, hanem ténylegesen a mérkőzés folytatása, maradjanak velünk.

Gólok: 100. Koltai, 112. Nicorec – 43. Matulevicius

ETO FC Győr: Kamenar (65, Stevanovic) – Svec (77. Wolfe). Lipták, Takács, Völgyi – Kamber, Pátkai (67. Dinjar), Trajkovic (46. Koltai), Kink (12. Martinez) – Varga (65.Andric), Strestik
    III. "félidő": Stevanovic – Wolfe (117. Satnisic), Lang, Dordevic (107. Tokody), Dinjar – Meovongou Koltai (111. Kiss M.), Pilibaitis (108. Windecker) – Nicorec, Kalmár, Andric

CS Pandurii Târgu Jiu: Stanca (37. Pedro Mingote) – Ungurusan, Paraskevas, Erico Da Silva, Moncilovic, Nistor, Anton, Predescu (11. Voiculet), Buleica, Ciucur, Matulevicius

Játékvezetők: Szabó II Zsolt