KTE-Phoenix Mecano – Cegléd 3:1 (vége) | Tatabánya – Ferencváros II. 1:2 (vége) | Pécsi MFC – Cibalia 5:1 (vége)
ZTE – BFC Siófok 1:0 (vége)
ZTE FC
1:0 (1:0)
BFC Siófok
szerda 17.07.2013, 18:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Felkészülési mérkőzések

Köszönöm a figyelmet. Szombaton 11 órakor a Haladás – ZTE felkészülési mérkőzésről is elő, szöveges tudósítást olvashatnak az oldalunkon. (19:51:01)

Az első félidő kevés helyzete után a második játékrészre megélénkült a mérkőzés, de a csapatoknak nem sikerült újabb gólt szerezni, így maradt az 1:0-ás hazai vezetés. Bár a mérkőzés elején jobban pörögtek a vendégek, a gól után átvette a ZTE az irányítást és megérdemelten nyerte meg a találkozót.

89
    Egy előreívelt labdát fogott magabiztosan Jahic.

87
    Tüzijáték a siófoki kapu előtt, de az egymás után érkező 3 lövés mindegyikét blokkolták a védők.

86
    Csere a hazaiaknál: Szegleti helyett Kondákor a pályán.

84
    Horváth B. lövését blokkolták a védők.

83
    Bransen adott be balról, Peszmeg elengedte a labdát, de nem érkezett mögötte senki, így odalett a helyzet.

82
    Fehér Zs. találta el rosszul a labdát, ami így Szegleti elé került, a kapussal szemben álló zalai támadó azonban nem lőtt, hanem Babatihoz továbbított, aki a jobb oldalhálóba bombázott.

80
    Fehér Zs. fejelte haza a labdát Babati elől.

79
    Horváth B. lőtt a 16-os vonaláról, a labda azonban jóval elkerülte a kaput.

77
    Fujsz tört be a 16-oson belülre, azonban az üresen érkező Szegleti háta mögé passzolt, így odalett a helyzet.

75
    Bransen tartotta meg jól a labdát a hazai 16-oson belül, a beadása azonban gyengére sikerült, így Kovács G. felszabadított.

74
    Cserél a ZTE is, Frizoni helyén Fujsz folytatja.

73
    Kiss T. lőtt 25 méterről kapura, a jobb alsó sarok felé tartó labdát Jahic magabiztosan fogta.

72
    Siófoki csere, Menyhárt helyett Mokánszky a pályán.

71
    Simonfalvi ívelt a 16-oson belülre, azonban Szegletinek hosszú lett, így Tajti megszerezte a labdát.

69
    Frizoni bal oldali szöglete után Kiss Zs. vágja ki a labdát.

68
    Simonfalvi adott be balról, de a labda túl magasra sikeredett, így nem lett jó az érkező Babatinak.

Bozek

Gólok: 34. Hajdú

Lapok:   49. Horváth B. (SIO)

ZTE FC: Vlaszák (46. Jahic) – Pál, Nánási, Kovács G., Nagy Z. (61. Kocsis), Máté (46. Simonfalvi), Vágó, Szegleti (86. Kondákor), Hajdú, Frizoni (74. Fujsz), Bíró (61. Babati)
    BFC Siófok: 1. félidő: Kiss M. – Fülöp, Tímár, Papp Sz., Novák, Nagy D. (27. Menyhárt), Peszmeg, Vass, Papp M., Dajic, Vólent
    2. félidő: Tajti – Kiss Zs., Fehér Zs., Papp Sz., Pécseli, Futó, Menyhárt (72. Mokánszky), Horváth B., Kiss T., Mosberger, Bransen