Tatabánya – Soroksár 1:2 (vége)
FC Tatabánya
1:2 (1:1)
Soroksár SC
szerda 24.07.2013, 18:00 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Felkészülési mérkőzések

Vége! A második félidő gyengébb játékot hozott, a kihagyott büntető megzavarta a hazaiakat, majd a távoli lövéssel hátrányba is kerültek. A hajrát ugyan megnyomták, de csak kevés helyzetet sikerült kialakítaniuk, így az előző két felkészülési mérkőzésükhöz hasonlóan ez is 1-2-vel zárult.

90
    Pölöskeynek sikerült úgy kivágnia a labdát, hogy közel 1 percig nem sikerült azt visszahozni, addig állt a játék.

88
    Távoli lövést fogott Tarczy.

86
    Ez a szöglet rosszabbul sikerült.

86
    Ismét nagy helyzetben mentett a vendég védelem.

85
    Balla elől tisztázott a védelem, szöglet. Nagy helyzet volt!

83
    Balla megint sikerrel zavart, de most vendég bedobás következik, miután Balláról oldalra pattant a labda.

82
    Az ívelést kifejelték.

81
    Balla zavarta meg a kapust, aki rosszul rúgta ki, majd utána a bedobás után 25-ről jöhet a Tatabánya, Polyák fogja beívelni.

80
    Lovrencsics ment el a bal szélen, beadását éppen, hogy sikerült tisztázni a gólszerző elől.

79
    Támad a Bányász, de kevés sikerrel.

77
    A Soroksár gólt szerzett!

Hatalmas gól! KOCSIS Ferenc jó 20-21 méterről lövésre szánta el magát, lövése a bal felső sarokban kötött ki, 1-2!

76
    A szöglet anélkül ment ki a másik oldalon, hogy bárki hozzáért volna.

76
    Vendég szöglet következhet, balról.

75
    Balla a 11-eshez hasonlóan nagy helyzetben cselezett, ám ezúttal nem rántották le, így nem is alakult ki veszély.

72
    Nagy helyzetben kellett tisztáznia a hazai védelemnek, sikerült.

71
    Polyák rálőtte, fölé.

70
    Folytatódik a játék, rögtön meg is indult a Tatabánya, jó 35-40 méterről jöhetnek szabadrúgással.

68
    Az első félidőhöz hasonlóan most is ivószünet következik a játékrész közepén.

67
    Kiegyenlített mezőnyjáték folyik, helyzetek nélkül.

63
    Az ívelést a kapus könnyen lehúzta.

63
    Tatabányai szabadrúgás jöhet a 16-os mellől.

61
    A szöglet után többen is fejelhettek, de egyik fejes sem sikerült jól.

60
    A sértett végezte el a büntetőt, ám kihagyta, szöglet következik!

60
    11-es!! Balla tört be a 16-oson belülre, lerántották, büntető következik!

58
    A szögletből megint nem alakult ki veszélyhelyzet.

57
    Polyák vezethette a labdát, középen ketten is jöttek, de nem sikerült beadni, a tiszta gólhelyzet helyett szöglet következik.

55
    Az ellentámadásnál Farkasdinak kellett jönnie egy ívelésre, először elgurult a keze mellett a labda, de még jókor korrigálta a hibáját.

55
    Egy újabb labdaszerzés után mehetett volna a Bányász, de Polyák nem tudta jól megjátszani.

53
    Szabadrúgásból íveléssel próbálkozott a vendég csapat, de a hazai védelem könnyedén kifejelte a labdát.

51
    Lovrencsics lőtt fölé.

50
    Ígéretes labdaszerzés után Polyák volt lesen, így nem tudott kontrázni a Bányász.

49
    A hosszú indítás Lovrencsicset kereste, ám Farkasdi figyelt.

46
    Több csere volt a vendég oldalon is, ám elől Lovrencsics és Dombai maradtak, a beálltak pontos névsoráról nincs információ, ám az esetleges komolyabb helyzeteknél, lapoknál, góloknál lesz információ!

46
    A hazaiaknál sorcsere volt a szünetben, Farkasdi maradt a kapuban, a továbbiak:
    Fenyvesi, Páles, Szűcs, Kiss – Lázár, Soltész – Besztercei, Polyák, Szabó Roland – Balla

46

Kifejezetten jó iramban kezdődött a mérkőzés, a Soroksár kezdett jobban és hamar vezetést is szereztek. Rögtön a gól után egyenlített a Tatabánya, majd onnantól fokozatosan egyre inkább fölénybe kerültek, főleg a félidő vége felé már egyértelmű volt a hazai fölény, de 1-1-es állással vonultak az öltözőbe a csapatok.

45
    Most nem alakult ki veszély a szögletből.

44
    Szabó Bence nagy ziccert hagyott ki, újabb szöglet.

44
    A szögletet Ludánszki fejelte mellé.

43
    Újabb hazai szöglet Szabó cselei után.

42
    A kipattanót Ferkó tekerte mellé jó 18 méterről.

42
    Bakos ívelését blokkolták, szöglet.

41
    Jó helyről jöhet szabadrúgással a Bányász.

40
    Móri került a 16-oson belülre, nem tudta beadni a labdát, ráadásul visszapattant rá, így kirúgás következik.

37
    Ludánszki lőtt távolról, nem sokkal tévesztette el a kaput.

35
    Márkus lőtt messziről, Farkasi fogta.

34
    Márkus már sokadjára maradt lesen.

33
    Kapufa!! Szabó Bence cselezett ügyesen, majd a 16-osról ellőtte a labdát, kapufa!

30
    A Tatabánya vezetett támadást, több beadással is próbálkoztak, ám azokat rendre kifejelték a védők.

29
    A szöglet nem okozott komolyabb veszélyt, ám kisebb reklamálás előzte meg.

28
    Dombai ment el a balszélen, majd tört be a 16-oson belülre, Farkasdi nagyot védett, az ismétlést Kovács István fejelte ki szögletre.

27
    Folytatódik a mérkőzés.

25
    A hőség miatt ivószünet következik, áll a játék.

23
    Ezúttal Lovrencsics volt lesen.

22
    Márkus kapott újabb kiugratást, nem tudta megtartani a labdát a védőkkel szemben.

20
    Lisztes Krisztián lőtt jó 21-22 méterről, Farkasdi könnyen fogta.

19
    Ígéretesnek tűnő támadás után Almási beadása sikerült túl mélyre.

17
    Szabó Bence volt lesen.

14
    Márkus kapott kicsit hosszú indítást, Farkasdi jött ki jól, és szedte fel a labdát.

12
    A Tatabánya gólt szerzett!

Rögtön jött a válasz!! A szabadrúgást SZAMOSSZEGI fejelte a kapuba, 1-1!

12
    Veszélyes helyről jöhet szabadrúgással a Tatabánya.

11

Lovrencsics szerzett labdát, jobbról középre gurított, MÁRKUS Tibor pedig a kapuba lőtte a labdát, 0-1!

9
    Márkust állították meg lesen.

7
    Egy hosszú ívelést fogott Tarczy.

5
    Egyelőre a vendégnél van többet a labda.

3
    Mile mély beadását fogta Farkasdi.

2
    Egy ívelést kellett a hazai védőknek haza fejelni.

1
    A Soroksár kezdte a mérkőzést.

1

Hamarosan kezdődik a mérkőzés, tartsatok velünk ma is!

Holnap újabb felkészülési mérkőzésre kerül sor Tatabányán. A megerősödött, 1 csoportos NBII-re készülő Tatabánya számára rosszul, két vereséggel indult a felkészülés, ezúttal az NBIII Tisza-csoportját megnyerő, ám az osztályozón a Cegléddel szemben alul maradt Soroksár SC ellen javíthatnak.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.