Tatabánya – Soroksár 1:2 (vége)
FC Tatabánya
1:2 (1:1)
Soroksár SC
szerda 24.07.2013, 18:00 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Felkészülési mérkőzések

Vége! A második félidő gyengébb játékot hozott, a kihagyott büntető megzavarta a hazaiakat, majd a távoli lövéssel hátrányba is kerültek. A hajrát ugyan megnyomták, de csak kevés helyzetet sikerült kialakítaniuk, így az előző két felkészülési mérkőzésükhöz hasonlóan ez is 1-2-vel zárult.

90
    Pölöskeynek sikerült úgy kivágnia a labdát, hogy közel 1 percig nem sikerült azt visszahozni, addig állt a játék.

88
    Távoli lövést fogott Tarczy.

86
    Ez a szöglet rosszabbul sikerült.

86
    Ismét nagy helyzetben mentett a vendég védelem.

85
    Balla elől tisztázott a védelem, szöglet. Nagy helyzet volt!

83
    Balla megint sikerrel zavart, de most vendég bedobás következik, miután Balláról oldalra pattant a labda.

82
    Az ívelést kifejelték.

81
    Balla zavarta meg a kapust, aki rosszul rúgta ki, majd utána a bedobás után 25-ről jöhet a Tatabánya, Polyák fogja beívelni.

80
    Lovrencsics ment el a bal szélen, beadását éppen, hogy sikerült tisztázni a gólszerző elől.

79
    Támad a Bányász, de kevés sikerrel.

77
    A Soroksár gólt szerzett!

Hatalmas gól! KOCSIS Ferenc jó 20-21 méterről lövésre szánta el magát, lövése a bal felső sarokban kötött ki, 1-2!

76
    A szöglet anélkül ment ki a másik oldalon, hogy bárki hozzáért volna.

76
    Vendég szöglet következhet, balról.

75
    Balla a 11-eshez hasonlóan nagy helyzetben cselezett, ám ezúttal nem rántották le, így nem is alakult ki veszély.