Ferencvárosi Torna Club – Fehérvár 0:2 (vége) | Budapest Honvéd FC – Lombard Pápa FC 0:1 (vége) | Debreceni VSC – Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 (vége)
Budapest Honvéd FC
0:1 (0:0)
Lombard Pápa FC
vasárnap 04.08.2013, 18:30 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

A Honvéd egy szoros mérkőzésen 1-0-ra kapott ki a Lombard Pápa ellen!
    A Honvéd az első félidőben nagyon jól játszott, egészen a 35. percig, amikor jött egy kiállítás méghozzá Lovric személyében.
    A 2. félidőben végig a Pápa uralta a mezőnyt és megis lett a végeredménye, mivel a végén sikerült 1 gólt összehozniuk!
    Köszönöm a figyelmüket, további szép estét kívánok önöknek! (20:30:01)

93
    A vendégek jól tartották a labdát a végén!

92
    Quinteronak jön a beadás, ráfejeli, Kemenes véd, de a partjelző már lest fújt!

91
    3 perc ráadás lesz!

90
    Az utolsó percbe léptünk!

88
    A Pápa gólt szerzett!
    Egy beadás után érkezik Griffiths, nem fogja senki, így könnyedén Kemenes kapujába fejeli a labdát.

Gólszerző GRIFFITHS.

87
    Szerintem most már örüljön a Honvéd, ha kihúzza x-re a mérkőzést, nagyon nyomnak a vendégek!

85
    Nem sokat van a hazaiaknál a labda!

84
    Folyamatosan támad a Pápa!

82
    Óriási helyzet maradt ki a vendég csapatnál!
    Supic adta be, de se Griffiths se Kenesei nem ért oda!

81
    Kenesei lőtt óriásit! Kemenesnek kellett védenie!

79
    Eszlátyi lövé fölé, jó 13 méterről!

77
    Amióta bejött a 2 támadó, folyamatosan a vendégeknél van a labda!

75
    Csere a Lombard Pápa FC-nél/nál: lemegy Nagy, bejön Eszlátyi.

75
    Csere a Budapest Honvéd FC-nél/nál: lemegy Tóth, bejön Kenesei.

75
    Orosz lőtt 20 méterről, óriási löket volt, a jobbfelső sarokba tartott a labda, Kemenes védett óriásit!

74
    Hamarosan cserélni készül a vendég csapat, méghozzá kettős csere lesz! Ezzel jelzik, hogy megszeretnék nyerni a mérkőzést!

73
    Most picit felszabadul a Honvéd kapu, és próbálnak támadni.

71
    Nem lett belőle semmi, a védők elfejelték a labdát.

71
    A semmiből jöhet egy Honvéd szöglet.

70
    Folyamatosan támadnak a vendégek, de a hazaiak sem adták még fel a mérkőzést!

69
    A mérkőzés folytatódik.

67
    Ivó szünet!

66
    Vécsei nagyon a kapu mellé tekeri a labdát, veszélytelen próbálkozás volt!

65
    Vécsei vinné el Struhar mellett a labdát, de fellöki, szabadrúgás a Honvédnak, nagyjából 30 méterről!

64
    Most Quintero van a földön, folyton áll a játék!

63
    Tóth Bence kap sárga lapot színészkedésért, 11-est próbált kiküzdeni!

63
    Folytatódik a mérkőzés.

62
    Ismét áll a játék, most Vécsei kér ápolást!

62
    Folytatódik a játék.

61
    Nagy Sándor és Vécsei fejelnek össze, egy kis ápolást kért.

61
    Két Honvéd játékos a földön, Marco Rossi örjöng!!!
    A közönségtől zúg, a "hülye vagy, hülye vagy" szóló!

60
    Csere a Budapest Honvéd FC-nél/nál: lemegy Vernes, bejön Nagy.

59
    Vernes helyére fog hamarosan beállni Nagy Gergő!
    Az első félidőben nagyon aktív volt Vernes, de a 2. félidőben nem tudott sokat hozzátenni a játékhoz.

58
    Ivancsics adta be, de Rodenbücher rosszul veszi le, és róla megy ki a játékszer.

57
    King szabálytalankodik Quinteróval szemben, nagyjából 30 méterről jöhet a vendég együttes szabadrúgással!

57
    Testardia a volt Sampdoria játékos indul meg 3 védő között, de túlerőben voltak.

56
    A középpályán folyik a harc a labdáért.

55
    Cserélnek a hazaiak is, Holender nem sokat tett hozzá a mérkőzéshez.

55
    Csere a Budapest Honvéd FC-nél/nál: lemegy Szabó, bejön Ivancsics.

54
    Tóth beadására jött Griffiths, de Baráth az utolsó pillanatban szerelt!

53
    Úgy látszik, hogy először majd a vendégek fognak hamarosan cserélni! Ivancsics fog beállni, a friss igazolás, Honvédból!

52
    Ismételten a Pápaiak támadnak, de egyenlőre nem sikerült lyukat találniuk a hazaiak védelmén!

51
    Most egy picit felszabadult a Honvéd kapu, és letámadtak, de nem sokra jutottak, hamar szerelték őket a vendégek!

51
    Egyenlőre Pápai fölény van a pályán a 2. félidőben!

50
    Most a Pápaiak passzolgatnak a középpályán.

49
    Szabó indítását Vécsei fejeli el, pedig nem volt rossz elképzelés!

48
    Diarra lőtt, jó 40 méterről, jócskán fölé.

48
    Griffiths vezette a labdát egyenesen a Honvéd 16-osig, majd lő, de rosszul találta el.

47
    Óriási helyzetben voltak a vendégek, Orosz passzolja be az ötösre belül, de végül pár centivel fölé pattan!

46
    Csere egyenlőre nem volt, mindenki maradt a pályán!

46
    A vendégek kezdték a 2. félidőt!

46

Az első félidőt nagyon jól kezdte a Honvéd, végig támadtak. A vendégeknek is voltak helyzeteik, de egyenlőre eredménytelenül!
    A félidő végén a kiállítás után a játék teljesen más képet kapott, és utána már csak a vendégek támadtak, több-kevesebb sikerrel!
    Hamarosan jövünk a 2. félidővel!

46
    1 perc ráadás lesz az első félidő végén!

45
    Nagy volt lesen!

45
    Az utolsó percen belül!

44
    Ismét a vendégek támadtak, majd jött a hazaiak kontrája, de a Pápaiak gyorsan reagáltak!

43
    Présinger volt egy jó méteres lesen!

43
    Most picit beszorul a Honvéd, a vendégek támadnak!

42
    A pápaiak voltak helyzetben, de Tóthnak lecsúszott a lábáról a labda, a lövés pillanatában, így jócskán mellé megy!

41
    Most támadott a Honvéd, Holender lő jó 35 méterről, de jócskán fölé megy!

40
    Az első félidő utolsó 5 percében járunk!

39
    Orosz szabálytalankodik KIng ellen, szabadrúgás a hazaiaknak!

39
    Ezzel a kiállítással nagyon megváltozott a játék képe, folyamatosan a Pápaiaknál van a labda!

38
    Most támad a Pápa!

38
    A játékvezető volt útban a hazaiak 16-osánál, és majdnem helyzetbe hozta a vendégeket!

37
    Nagyon csúnya becsúszás Lovric, ezzel megkapja a 2. sárgalapját és kiállítják!

36
    Tóth Bálint vezetőedző dobálja a kulacsát, feszültek a vendégek!

35
    Magas lábért kap sárga lapot Griffiths!

34
    Végül egy rossz indítással be is fuccsol a vendégek támadása!

34
    Támad a Pápa!

33
    Présinger volt lesen!

32
    Vernes jön fel ismét, de önző volt, és elvették a vendég védők a labdát!

32
    Lovric kap sárga lapot lőkésért!

31
    Ismét Vernes volt helyzetben, de Szűcs fogja a beadást!

30
    Vernes cselezi be magát a 16-osig, majd beadja, de Présinger kifejeli!

29
    Támad a Pápa, Présinger adja be a bal szélről a labdát, de hosszú mindenkinek!

28
    Diarra ad konkrétan egy bodicseket Tóthnak, megérdemelt a sárga lap!

28
    Most kitámad a Pápa! Orosz jön fel a 16-osig, lő, de a hazaiak blokkolnak!

27
    Vernes okosan szerezz labdát a 16-oson belül, egyből kapufa fordul, Szűcs véd óriásit!!!

27
    Letámad a Honvéd, Vernes jön be oldalról a 16-oson belülre, jön a beadás, de Szűcs kapus jól helyezkedik és megfogja!

26
    A mérkőzés folytatódik, szabadrúgással jöhet a pápai csapat!

24
    Ivó szünet!

24
    Vernes volt lesen!

23
    Most viszakoznak a felek, és a középpályán passzolgatnak.

21
    Folytatódik a játék, a vendégek jöhetnek bedobással!

20
    Sérülés miatt ápolás van. Áll a játék.

19
    Tóth Bence cselezi be magát a 16-osig, majd 17 méterről ellővi, de Kemenes simán véd, gyenge lapos lövés volt!

19
    A pápaiak letámadnak.

18
    A következő pillanatban ismét támad a Honvéd és Baráth fejel a 11-es pontról, de Szűcs Lajos megfogja!

18
    A 16-oson belül Vernest szerelik, a hazaiak szerint természetesen szabálytalanul, de a bíró nem fújt semmit!

16
    Most a középpályán passzolgat a Honvéd.

15
    A Pápaiak kontráztak, Quintero adja be a bal szélről, de a hazai védők tisztázni tudnak!

14
    Egyenlőre nem tudnak mit kezdeni egymással a felek.

13
    Zivanovic tisztán lőhetett 11 méterről, de 2 méterrel mellé rúgja, óriási helyzet volt!

12
    A Honvéd támad folyamatosan, egyenlőre sikertelenül, a vendégek jól védekeznek!

11
    Lovric szabálytalankodik Orosszal szemben a félpályánál, a Pápaiak jöhetnek szabadrúgással!

10
    Egyenlőre kiegyenlítődött játékot láthatunk.

9
    Ismét kis szöglet volt, de nem lett belőle helyzet!

9
    Vernes lőtt 10 méterről, de a vendégek blokkoltak, szöglet.

8
    A vendégek támadtak, majd Szabó szabálytalankodott a 16-os előterében!

7
    Most picit a Pápaiak járatják a labdát, próbálkoznak lyukat találni a hazaiak védelmén!

6
    Vécsei lőtt 30-ról, de fölé ment! Nem ment sokkal fölé!

6
    Óriási kiugratást kapott Vermes, de a kapus az utolsó pillanatban oda ért!

5
    Most a középpályán folyik a harc.

4
    Orosz Márk lövi el, de a labda fölé megy, jó próbálkozás volt!

4
    Körülbelül 30 méterről rúghatnak szabadrúgást a vendégek!

3
    Vermes volt helyzetben, de az utolsó pillanatban blokkolt a pápai védő!

3
    Kis szöglet volt, majd jött a beadás, de mindenki feje fölött elrepül a labda.

2
    Támad a Honvéd, szöglet lesz.

2
    A hazaiak a szokásos piros mezükben szerepelnek, a vendégek sárga színű mezben játszanak.