PLER-Budapest – Gyöngyös 23:29 (vége) | ETO-SZESE – Tatai Atlétikai Club 30:22 (vége)
PLER-Budapest
23:29 (11:13)
B.Braun Gyöngyös KK
szerda 07.08.2013, 18:30 • Pestszentimrei Sportkastély • Felkészülési mérkőzések

A második félidőben sokkal pontosabban játszottak a vendégek, ezért is sikerült látszólag magabiztosan nyerniük. A hazaiak a védekezés mellett, a sok eladott labdát sajnálhatják.
    Az látszik a hazai oldalon, hogy a sok új játékos még nem épült be megfelelően a csapatba, illetve a távozókat még nem sikerült pótolni.
    Összességében egy jó mérkőzést láthattunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (19:59:54)

60
    Mérkőzés vége. (23:29)

60
    Hála istennek nincs komolyabb baja a vendégek kapusának, viszont a játékvezetők ezzel le is fújták a mérkőzést. (23:29) (23:29)

59
    A vendégek kapusa védett nagyot ziccerben, majd lent is maradt. Ápolni kell. (23:29) (23:29)

58
    Sándor betörésből lő nagy gólt. (23:29) (23:29)

56
    Matej Mikita átlövésből eredményes. (23:28) (23:28)

55
    Frey sorozatban lövi a gólokat, ezúttal betörésből eredményes. (22:28) (22:28)

54
    Nagy Bence betörésből dob szép gólt. (22:27) (22:27)

53
    Frey ziccerből eredményes. (21:27) (21:27)

53
    tamási védett nagyot ziccerben, majd Frey Tamást indítja azonnal. (21:26) (21:26)

52
    Frey Tamás betörésből eredményes. (21:26) (21:26)

52
    Auth Márton szélről becselezi magát középre, és ki is lövi a bal alsót. (21:25) (21:25)

51
    Kuzman átlövésből eredményes. (20:25) (20:25)

51
    Bakos középről lő nagy gólt. (19:25) (19:25)

50
    Folytatódik a mérkőzés, támad a Gyöngyös. (19:24) (19:24)

50
    Időt kértek a vendégek. (19:24) (19:24)

50
    Kivédekezték a hazaiak a vendégek támadást, de Marczinkó rosszul indított, így ismét a vendégek jöhetnek. (19:24) (19:24)

49
    Több perces hazai gólcsendet Marczinkó töri meg egy átlövésből szerzett góllal. (19:24) (19:24)

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Szabó, Váczi (kapusok) – Auth, Bak, Jakub Mikita, Matej Mikita, Rév, Szűcs, Vancsics, Zsiga, Bakos, Marczinkó, Scheuring, Szabó, Kuzman, Kaló, Rédai, Varga, Németh, Tóth B., Tóth Á.
    B.Braun Gyöngyös KK: Tamási, Holló, Hudák (kapusok) – Bakos, Debreczeni, Frey T., Koller, Oláh T., Sándor Á., Szalafai, Varsandán, Sándor R., Doros, Gúnya, Iváncsik, Szöllősi, Hajdú, Atsushi