ZTE – Balatonfüredi FC 1:2 (vége) | Tatabánya – Sárisáp FC 6:2 (vége) | Budaörs – Soroksár 6:3 (vége)
ZTE FC
1:2 (0:2)
Balatonfüredi FC
szerda 07.08.2013, 18:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Felkészülési mérkőzések

A második félidőben ugyan többet támadtak a hazaiak, azonban gólt csak büntetőből tudtak szerezni. Eközben a Balatonfüred fegyelmezetten védekezett és végül 2:1 arányban győzni tudott.
    A ZTE mai játéka a Nagyberki elleni kupatalálkozón még elég lehet, azonban az egy hét múlva kezdődő bajnokságra össze kell kapniuk magukat, ha a Kozármisleny ellen nyerni akarnak. (19:55:07)

90+3
    Babati bal oldali beadását fejeli ki Kovács Sz. az érkező Bíró elől.

90+2
    A fürediek a ZTE térfelén tartják a labdát.

90
    Grbic ível be jobbról, de Filipánics lehúzza a labdát Pavicevic elől.

89
    Hajdú beadása száll el mindenki feje felett.

88
    Máté ível rosszul a 16-oson belülre, kifejelik a védők.

86
    Babos beadását fejeli ki Nánási.

85
    Babati szerel szépen a hazaiak 16-osánál.

84
    Babost állítja meg lesen a partjelző.

83
    Szegleti adott be jobbról, Pavicevic-től azonban elpattant a labda.

81
    Apró szabálytalanság a félpályánál, a Balatonfüred rúghat szabadot.

80
    Grbic lőtt 24 méterről fölé.

78
    Egyelőre nincs újabb helyzet, de a ZTE irányít.

76
    Bogunovic előreívelése hosszú Hajdúnak.

75
    Cserélt a ZTE: Vayer helyett Babati folytatja.

74
    A ZTE gólt szerzett!
    A büntetőt DENIS GRBIC a kapu jobb oldalába lövi.

73
    Egy jobb oldali szögletet követően Pavicevic-et rántják le a 16-oson belül, 11-es.

A középpályán folyik jelenleg a játék.

Bozek

Gólok: 74. Grbic (bünt.) – 20. Tóth B., 32. Nyári

Lapok:   40. Búzás (ZTE) – 30. Tóth B. (BFC)

ZTE FC: I. félidő: Jahic – Pál, Nánási, Nagy Z., Búzás, Vágó, Kocsis A., Vayer, Babati, Kovács Á., Balla
    II. félidő: Czirjék – Kovács G. (65. Bíró), Bogunovic, Hajdú, Búzás (65. Nánási), Frizoni, Grbic, Szegleti, Máté, Vayer (75. Babati), Pavicevic

Balatonfüredi FC: Filipánics – Bognár P., Kovács Sz., Bieder, Tóth B., Ács (54. Krén), Papp, Somogyi, Babos, Bezerédi (39. Benedek), Nyári (54. Domonyi)

Játékvezetők: Molnár A.