PLER-Budapest – Mezőkövesdi KC 35:27 (vége) | Ferencváros – Ipress Center-Vác 24:19 (vége)
PLER-Budapest
35:27 (17:11)
Mezőkövesdi KC
péntek 09.08.2013, 14:00 • Pestszentimrei Sportkastély • Felkészülési mérkőzések

Magabiztosan és megérdemelten győzött a PLER hazai pályán.
    Ugyan a második félidőben már kevésbé figyeltek a csapatok a védekezésre, inkább felváltva szórták a gólokat, de az kiütközött a mérkőzésen, hogy a hazaiak nagyobb játékerőt képviselnek.
    A vendégeknek pedig nem igazán lehet más céljuk ebben az idényben, mint megpróbálni megkapaszkodni az élvonalban. Nem lesz könnyű dolguk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (15:27:38)

60
    Mérkőzés vége. (35:27)

60
    Kihagyott vendég támadás után Tóth lerohanásból szerzi meg a mérkőzés utolsó gólját. (35:27) (35:27)

60
    Tóth Ádám betörésből dob szép gólt. (34:27) (34:27)

59
    Bán büntetőből eredményes. (33:27) (33:27)

59
    Kihagyott hazai helyzet után Benis szélről eredményes. (33:26) (33:26)

58
    Molnár büntetőből ismét eredményes. (33:25) (33:25)

58
    Auth szabálytalankodott, meg is kapta a két percet. (33:24) (33:24)

58
    Tóth Ádám átlövésből azonnal góllal válaszol. (33:24) (33:24)

57
    Molnár büntetőből csökkenti a vendégek hátrányát. (32:24) (32:24)

57
    Auth szélről cselezte be magát középre, és dobott okos gólt. (32:23) (32:23)

56
    Eladott hazai labda után lerohanásból Fekete eredményes. (31:23) (31:23)

56
    Dobó csúnyán fölé dobta, jöhetnek a hazaiak. (31:22) (31:22)

55
    Rédai betörésből eredményes. (31:22) (31:22)

54
    Molnár lövést szépen fogta Szabó. (30:22) (30:22)

54
    Rév Mátyás büntetőből nem hibázott. (30:22) (30:22)

Kurbely is kap két percet, kettős emberhátrányban a vendégek. (29:22) (29:22)

54
    Benis emberhátrányban lő gólt. (29:22) (29:22)

53
    Auth kihagyta a büntetőt. (29:21) (29:21)

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Szabó, Váczi (kapusok) – Auth, Bak, Jakub Mikita, Matej Mikita, Rév, Szűcs, Vancsics, Zsiga, Bakos, Marczinkó, Scheuring, Szabó, Kuzman, Kaló, Rédai, Varga, Németh, Tóth B., Tóth Á.
    Mezőkövesdi KC: Kovács J., Kiss O., Sipos (kapusok) – Gyuris, Dobó, Szepesi, Grünfelder, Kovács, Benis, Molnár, Trivkovics, Fekete, Kurbely, Bán, Fekete L., Nyitrai, Répássi, Dobó