Magyarország_dup – Venezuela 39:17 (vége)
Magyarország_dup
39:17 (19:10)
Venezuela
péntek 09.08.2013, 18:45 • Budaörsi Kézilabda Csarnok • IHF Férfi U19 kézilabda világbajnokság

A magyar válogatott a második félidőben 7 gólt kapva magabiztosan nyerte első mérkőzését a venezuelai válogatott ellen. A második félidőben Bujdosó Bendegúz vezérletével, gyors indítás gólokkal könnyedén verte észak-amerikai riválisát. Vasárnap Gabon következik. Azt a mérkőzést is élőben követhetik oldalunkon. (20:25:11)

60
    Mérkőzés vége. (39:17)

60
    Bujdosó eredményes a jobb szélről. (39:17) (39:17)

60
    Jordany szerez gólt az irányító posztjáról. (38:17) (38:17)

59
    Szeitl eredményes beállósból. (38:16) (38:16)

59
    Miklós Gergő védte Henriquez E. ziccerét. (37:16) (37:16)

58
    Bujdosó váltja gólra a 7 méterest. (37:16) (37:16)

57
    Miklós Gergő védte Suarez átlövését. (36:16) (36:16)

57
    Venezuelai időkérés. (36:16) (36:16)

56
    Bujdosó eredményes egy gyors indítás után. (36:16) (36:16)

55
    A venezuelai csapat támadásban elég harmatosan teljesít a mai meccsen, főleg a második félidőben. (36:16) (36:16)

54
    Bujdosó szerezte meg a 7. gólját ismételten indításból. (35:16) (34:16)

53
    Stranigg megszerezte első gólját. (34:16) (34:16)

52
    Miklós védte Timaure balszélről leadott lövését. (33:16) (33:16)

51
    Szeitl kapott 2 percet. (33:16) (33:16)

50
    Bujdosó eredményes ismételten indításból. (33:16) (33:16)

49
    Miklós Gergő védett két észak-amerikai próbálkozást. (34:16) (34:16)

48
    Bujdosó indításgóljával 16 góllal vezetünk. (32:16) (32:16)

47
    Kovacsics eredményes a bal szélről. (31:16) (30:16)

Sándor Gergő

Magyarország_dup: Miklós Gergő, Borbély Ádám (kapusok), Stranigg János, Szeitl László, Törtely Koppány, Faluvégi Rudolf, Bánhidi Bence, Tóth Patrik, Fekete Bálint, Nagy Szabolcs, Leimeter Csaba, Gidai Máté, Kovacsics Péter, Bujdosó Bendegúz, BohácsSándor, Horváth Dániel
    Vezetőedző: Kovács Péter

Venezuela: Dupatricinho, Rivero Rodriguez (kapusok), Henriquez JM., Alvarado, Henriquez E., Palacios, Timaure, Gonzalez, Suarez, Jordany, Goitia, Morin, Jefferson, Mendoza
    Vezetőedző: VArgas Rafael

Játékvezetők: Brunner Arthur (SUI), Salah Morad (SUI)