HK Spišská Nová Ves – DVTK Jegesmedvék 4:1 (vége) | Nové Zámky – SHK Hodonín 8:4 (vége)
HK Spišská Nová Ves
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
kedd 13.08.2013, 17:00Felkészülési mérkőzés

Magabiztos sikert aratott az iglói együttes. A mérkőzés nagy részében fölényben játszottak, igazából egy percig sem forgott veszélyben a győzelmük. A vendégek bosszankodhatnak a kihagyott helyzeteken, azonban az is igaz, hogy legalább annyi kimaradt a túloldalon is. A végeredmény igazságos és valljuk be őszintén, egyben reális is.

Köszönjük a figyelmüket! (19:09:05)

60:00

59:45
    Nagyon úgy néz ki, hogy több gólt már ne látunk ma.

59:00
    A záró harmad utolsó percében járunk.

58:52
    A Spisska gólt szerzett!

BORIS KREMPASKÝ Findura passza után az üres kapuba juttatja a korongot, ezzel végleg eldönti a találkozót!

57:00
    Nem sok ideje maradt a vendégcspatnak, nagyon úgy néz ki, hogy ma szlovák győzelem születik.

55:39
    Páros kiállítás: Grendel (Spišská Nová Ves) és Tóth (Miskolc) áll ki két percre.

55:17
    Faith veszélyeztette a hazaiak kapusát, aki azt sem tudta, hol a korong, végül megúszta!

53:30
    Most mindkét oldalon akadnak lehetőségek, de egyelőre ebben a harmadban még gólt nem láttunk.

52:30
    Két helyzet is adódott a magyarok előtt: előbb Hegyi, majd Boyle veszélyeztetett, de gól nem született az akciókból.

51:30
    Megúszták a nehéz perceket a vendégek, kiegyenlítődött a játék.

50:00
    Tíz perc van hátra az utolsó harmadból.

49:25
    Nem sok levegőhöz jut most a magyar együttes.

48:35
    Wesselényi kétszer is próbálkozhatott, ő sem járt sikerrel.

48:00
    Vajon megbosszulja magát a sok kihagyott helyzet?

47:00
    Giľák passza után Hamráček teljesen egyedül vezethetett a korongot, azonban ő sem használja ki adódó lehetőséget!

46:01
    Findura előtt adódott hatalamas lehetőség, de nem tudott vele élni!

45:11
    Vaic került nagy helyzetbe, de Duschek hatástalanítja a próbálkozását.

44:00
    Fokozza a tempót a szlovák együttes.

43:10
    Hegyi életerős löketét nyeli le Smik kapus!

42:30
    Tovább folytatja aktivitását a miskolci gárda.

41:50
    Rafaj került helyzetbe, de nem tudta kihasználni a lehetőséget.

40:45
    Aktívabban kezdtek a vendégek, veszélyesebben hokiznak.

40:01

A második harmad kifejezetten a magyar együttesé volt, leszámítva az utolsó 4 percet. Ennek meg is lett a gyümölcse, szépíteni tudtak a miskolciak. Tovább kell dolgozni, remélhetőleg még faragni tudnak a hátrányukból.

Maradjanak velünk!

40:00

39:44
    Kiegészült a magyar együttes.

39:25
    Vaic lövésénél hatalmas bravúrt mutat be Duschek, így marad a 3:1!

39:00
    Megkezdődik a harmad utolsó perce.

38:30
    Egyelőre jól tartja magát emberhátrányban a magyar csapat.

38:00
    Két perc van hátra a második harmadból.

37:44
    Hegyi (Miskolc) lemegy két percre, mivel gáncsolt.

36:06
    A Miskolc gólt szerzett!

Megtört a jég, szépít a Miskolc JJSE! TÓTH ADRIÁN egy jól kivitelezett, pontos lövéssel veszi be Smik kapuját!

Gólpassz: Vladimír Dubek és Popovics Patrik

35:30
    Hamráček találta telibe a kapuvasat!

35:00
    Jót tenne a mérkőzésnek, de elsősorban a miskolciaknak a szépítő gól.

34:55
    Fait egyedül találta magát a szlovák kapussal, de nem tudott élni a lehetőséggel!

33:37
    Teljes létszámban a vendégcsapat.

32:20
    Giľák találta meg Hamráčekot, aki azonban a kapust találta telibe.

31:37
    Rafaj (Miskolc) durvaság miatt kénytelen két percet pihenni.

30:00
    A mérkőzés rendes játékidejének felénél járunk, valószínűleg egyben a mérkőzés felénél is.

29:58
    Megmutatták északi szomszédaink, hogy még a jégen vannak. A két Vartovník testvér foglalkoztatta Duschek kapust.

29:20
    Egyértelműen a vendégek irányítanak, azt azonban hozzá kell tennünk, hogy a szlovákok valószínűleg tartaléklángon égnek.

28:35
    Miskolczi újabb nagy helyzetben, de ezúttal is véd Smik kapus!

27:00
    Meg vannak a lehetőségei a vendégeknek, de képtelenek azokat gólra váltani.

26:13
    Micsoda lehetőség maradt ki! Ľuboslav Vartovník hibája után Fliszár passzolt Miskolczinak, aki az üres kaput is elvéti!

25:42
    Kiegészültek az iglóiak, megint egy elpazarolt magyar lehetőség.

25:21
    Láda szánta rá magát egy lövésre, lökete azonban nem talált utat a kapuba.

24:45
    A kiállítás fele már letelt, de a miskolciak nem tudnak helyzetbe kerülni.

23:42
    Vartovník (Spišská Nová Ves) korcsolyázik le két percre, mivel gáncsolt.

22:55
    Orosz veszélyes próbálkozását hárítja bravúrral Smik!

21:30
    Veszélyesebben, jobban játszik most a vendégcsapat.

20:44
    Kiegészültek a szlovákok, oda a lehetőség.

20:37
    Tóth életerős lövését hatástalanítja Smik.

20:15
    Folytatódik a miskolciak emberelőnyös játéka, jó lenne kihasználni.

20:01

Az első harmad után három góllal vezet a szlovák együttes, teljesen megérdemelten. A játék minden elemében jobbak voltak. A miskolciaknak fel kell javulniuk, ez így nagyon kevés lesz a folytatásra.

20:00

19:30
    Emberelőnyben hokiznak a magyarok, de egyelőre nem tudnak élni a lehetőséggel.

19:10
    Knox verekedte be magát a kapu elé, Smik azonban védeni tudott.

19:00
    Megkezdődik az első harmad utolsó perce.

18:56
    Hajós visszatért a jégre, kiegészültek a miskolciak.

18:44
    Vantroba (Spišská Nová Ves) bottal ütés miatt korcsolyázik le két percre.

18:00
    Két perc van hátra az első harmadból.

17:17
    Vajon sikerül szépíteniük ebben a harmadban a miskolciaknak?

16:56
    Hajós (Miskolc) került szóváltásba a bíróval, ezért tíz perces személyit kap.

16:15
    Hajós szerette volna meglepni Smik kapust, de lökete nem volt elég veszélyes.

15:30
    Sok a megszakítás, nincs most folyamatos játék.

14:45
    A középső harmadban harcolnak a felek.

13:25
    Kicsit visszaesett a tempó, visszavettek a szlovákok.

12:58

Nem sokáig bírták az emberhátrányt a miskolciak! Ezúttal LUKÁS VARTOVNÍK veszi be a magyarok kapuját.

Gólpassz: Richard Smotrila és Ľubomír Vaic

12:36
    Láda (Miskolc) magas bottal való játék miatt kénytelen két percre lekorcsolyázni.

11:00
    A miskolciak nem sokat kombinálnak, inkább lövésekkel próbálkoznak.

10:00
    A harmad első fele utánunk van, eddig a szlovákok szája íze szerint alakul a találkozó.

09:25
    Jól dolgozott most a szlovák védelem, Popovics és Rafaj veszélyeztetett.

08:45
    Egyelőre az történik a jégen, amit a szlovákok akarnak.

07:30
    Nem lesz könnyű dolguk a miskolciaknak, nem úgy a alakul a meccs, ahogy szeretnék.

06:56

Egy kapu előtti kavarodást követően ĽUBOMÍR VAIC tette bele ütőjét a korongba, mely a kapuban köt ki! Kétgólosra növeli előnyét a HK Spišská Nová Ves.

Gólpassz: Lukáš Vartovník

05:00
    Dubek nézhetett farkasszemet Smik kapussal, egy az egyben korcsolyázhatott rá, azonban a szlovák portás nagyszerűen hárított!

04:15
    Fokozza a tempót a miskolci együttes, egyre többször jutnak el ellenfelük kapujáig.

03:30
    A vendégcsapat igen ritkán jut el a házigazda kapujáig.

02:45
    Továbbra is a vendéglátó az aktívabb együttes.

01:30
    Jobban nem is kezdődhetett volna a találkozó a hazaiak szempontjából.

00:54

A megnyert buli után DÁVID DŽERENGA azonnal lőtt, a korong pedig utat talált Duschek kapujába!

Assziszt nélküli találat.

00:51
    Faith (Miskolc) korcsolyázik le két percre.

00:25
    Aktívabban kezdtek a szlovákok, a magyaroknak esnek.

00:01

A mérkőzés némi késéssel veszi majd kezdetét.

HK Spišská Nová Ves: Smik – Vantroba, Horváth, Džerenga, Vartovník Ľub., Bakoš, Rojkovič, Vrana, Janovčík – Vartovník Luk., Vaic, Smotrila – Findura, Gonda, Krempaský – Hamráček, Giľak, Dravecký – Wesselényi, Grendel, Lapšanský

Miskolc JJSE: Duschek – Boyle, Hegyi A., Láda, Debruyn, Vojtkó, Budai, Lévai, Orosz – Knox, Rafaj, Popovics, Dubek, Faith, Tóth, Ritó, Fliszár, Miskolczi, Hajós, Szilágyi, Hegyi D.

Játékvezetők: Gajan – Gavalier, Wolf

Kedves Szurkolók!

A HK Spišská Nová Ves – Miskolc JJSE jégkorong derbit közvetítjük ma Önöknek. A szlovák együttes már túl van egy felkészülési mérkőzésen, azonban sok örömük nem volt benne, hiszen Eperjesen kaptak ki 4:0 arányban. A miskolciaknak jó erőpróba, egyben felkészülés lesz ez a mérkőzés. Vajon kinek sikerül jobban a megmérettetés? Hamarosan kiderül..

Kövessük együtt figyelemmel a szlovák-magyar hokicsemegét!

Jó szurkolást, jó szórakozást kívánok!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 1. Džerenga, 7. Vaic (Vartovník), 13. Lukáš Vartovník (Smotrila, Vaic), 59. Krempaský (Findura) – 37. Tóth (Dubek, Popovics)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek – Boyle, Hegyi A., Láda, Debruyn, Vojtkó, Budai, Lévai, Orosz – Knox, Rafaj, Popovics, Dubek, Faith, Tóth, Ritó, Fliszár, Miskolczi, Hajós, Szilágyi, Hegyi D.