HK Spišská Nová Ves – DVTK Jegesmedvék 4:1 (vége) | Nové Zámky – SHK Hodonín 8:4 (vége)
HK Spišská Nová Ves
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
kedd 13.08.2013, 17:00Felkészülési mérkőzés

58:52
    A Spisska gólt szerzett!

BORIS KREMPASKÝ Findura passza után az üres kapuba juttatja a korongot, ezzel végleg eldönti a találkozót!

Gólpassz: Michal Findura

58:43
    Lehozzák a kapusukat a vendégek!

55:39
    Páros kiállítás: Grendel (Spišská Nová Ves) és Tóth (Miskolc) áll ki két percre.

55:17
    Faith veszélyeztette a hazaiak kapusát, aki azt sem tudta, hol a korong, végül megúszta!

47:00
    Giľák passza után Hamráček teljesen egyedül vezethetett a korongot, azonban ő sem használja ki adódó lehetőséget!

46:01
    Findura előtt adódott hatalamas lehetőség, de nem tudott vele élni!

45:11
    Vaic került nagy helyzetbe, de Duschek hatástalanítja a próbálkozását.

43:10
    Hegyi életerős löketét nyeli le Smik kapus!

39:25
    Vaic lövésénél hatalmas bravúrt mutat be Duschek, így marad a 3:1!

37:44
    Hegyi (Miskolc) lemegy két percre, mivel gáncsolt.

36:06
    A Miskolc gólt szerzett!

Megtört a jég, szépít a Miskolc JJSE! TÓTH ADRIÁN egy jól kivitelezett, pontos lövéssel veszi be Smik kapuját!

Gólpassz: Vladimír Dubek és Popovics Patrik

35:30
    Hamráček találta telibe a kapuvasat!

34:55
    Fait egyedül találta magát a szlovák kapussal, de nem tudott élni a lehetőséggel!

31:37
    Rafaj (Miskolc) durvaság miatt kénytelen két percet pihenni.

29:58
    Megmutatták északi szomszédaink, hogy még a jégen vannak. A két Vartovník testvér foglalkoztatta Duschek kapust.

28:35
    Miskolczi újabb nagy helyzetben, de ezúttal is véd Smik kapus!

26:13
    Micsoda lehetőség maradt ki! Ľuboslav Vartovník hibája után Fliszár passzolt Miskolczinak, aki az üres kaput is elvéti!

23:42
    Vartovník (Spišská Nová Ves) korcsolyázik le két percre, mivel gáncsolt.

22:55
    Orosz veszélyes próbálkozását hárítja bravúrral Smik!

18:44
    Vantroba (Spišská Nová Ves) bottal ütés miatt korcsolyázik le két percre.

16:56
    Hajós (Miskolc) került szóváltásba a bíróval, ezért tíz perces személyit kap.

12:58

Nem sokáig bírták az emberhátrányt a miskolciak! Ezúttal LUKÁS VARTOVNÍK veszi be a magyarok kapuját.

Gólpassz: Richard Smotrila és Ľubomír Vaic

12:36
    Láda (Miskolc) magas bottal való játék miatt kénytelen két percre lekorcsolyázni.

06:56

Egy kapu előtti kavarodást követően ĽUBOMÍR VAIC tette bele ütőjét a korongba, mely a kapuban köt ki! Kétgólosra növeli előnyét a HK Spišská Nová Ves.

Gólpassz: Lukáš Vartovník

05:00
    Dubek nézhetett farkasszemet Smik kapussal, egy az egyben korcsolyázhatott rá, azonban a szlovák portás nagyszerűen hárított!

00:54

A megnyert buli után DÁVID DŽERENGA azonnal lőtt, a korong pedig utat talált Duschek kapujába!

Assziszt nélküli találat.

00:51
    Faith (Miskolc) korcsolyázik le két percre.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 1. Džerenga, 7. Vaic (Vartovník), 13. Lukáš Vartovník (Smotrila, Vaic), 59. Krempaský (Findura) – 37. Tóth (Dubek, Popovics)

HK Spišská Nová Ves: Smik – Vantroba, Horváth, Džerenga, Vartovník Ľub., Bakoš, Rojkovič, Vrana, Janovčík – Vartovník Luk., Vaic, Smotrila – Findura, Gonda, Krempaský – Hamráček, Giľak, Dravecký – Wesselényi, Grendel, Lapšanský
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek – Boyle, Hegyi A., Láda, Debruyn, Vojtkó, Budai, Lévai, Orosz – Knox, Rafaj, Popovics, Dubek, Faith, Tóth, Ritó, Fliszár, Miskolczi, Hajós, Szilágyi, Hegyi D.

Játékvezetők: Gajan – Gavalier, Wolf