Larvik – Rostov-Don 31:26 (vége) | Ferencváros – Siófok 35:30 (vége) | Siófok – Larvik 33:40 (vége)
Ferencváros – Rostov-Don 30:28 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
30:28 (16:13)
Rostov-Don
szombat 17.08.2013, 18:20 • Elek Gyula Aréna • Elek Gyula Nemzetközi Kézilabda Kupa

Egy góllal ugyan elveszítette a második félidőt a Ferencváros, de így is sikerült kettővel megnyerni a találkozót. A zöld-fehéreknél az átlövők hozták, ami elvárható tőlük, ugyanakkor beállóban alig voltak eredményesek.
    Összességében egy jó, de kemény mérkőzést láthattunk, és mikor az ellenfél már nagyon tapadt, akkor Szucsánszkiék mindig tudtak váltani.
    Köszönjük szépen egész napos figyelmüket, holnapra két mérkőzés maradt, akkor is tartsanak velünk. (19:44:30)

60
    Mérkőzés vége. (30:28)

60
    Szucsánszki lőtte el a labdát, de mellé ment. (30:28) (30:28)

60
    Elek Gábor még 15 másodperccel a vége előtt időt kért. (30:28) (30:28)

60
    A mérkőzés orosz támadással folytatódik. Nem sikerült góllal befejezni a támadást, támadhat a Ferencváros. (30:28) (30:28)

60
    Időt kért a Rosztov. (30:28) (30:28)

59
    Tomori Zsuzsa tört be, és dobta a Ferencváros harmincadik gólját. Kettő a különbség, mikor kevesebb, mint egy perc maradt hátra. (30:28) (30:28)

59
    Slivinskaya megy ki két percre, miután Tomorit rántotta le. (29:28) (29:28)

58
    Yartseva viszi a hátán most a Rosztovot. Egy a különbség. (29:28) (29:28)

58
    Szucsánszki átlövésből eredményes. (29:27) (29:27)

57
    Borschenko betörésből eredményes, tapadnak az oroszok. (28:27) (28:27)

57
    Zácsik egy hatalmas átlövéssel válaszol. (28:26) (28:26)

57
    Ismét Yartseva vedte be a magyarok kapuját. (27:26) (27:26)

57
    Yartseva eredményes emberhátrányban. (27:25) (27:25)

56
    Szarkára játszották ki a figurát szélre, aki nem is hibázott. (27:24) (27:24)

55
    Shybanova kap két perces büntetést. (26:24) (26:24)

55
    Kivédekezték a zöld-fehérek a Rosztov támadását, támadhat a Fradi. (26:24) (26:24)