PLER-Budapest – Balatonfüred 27:29 (vége) | Érd – Győr 23:33 (vége) | ETO-SZESE – Cegléd 24:26 (vége)
Érd
23:33 (9:17)
Győri Audi ETO KC
szombat 17.08.2013, 12:00 • Érd Városi Sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések

Magas színvonalú mérkőzésen 10 góllal nyert a bajnoki címvédő Győr. A BL selejtezőre készülő érdiek a második félidőben már felvették a versenyt erősebb riválisukkal, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy Ambros Martin nem a legerősebb csapatát játszatta a második félidőben. Az érdi csapatnak még fejlődni kell, ha leszeretné győzni a Ferencvárost, vélhetően a BL selejtező döntőjében. Az továbbra is látszik, hogy a győrieket még megszorítani is nehéz lesz a két hét múlva kezdődő bajnokságban. (13:31:08)

60
    Mérkőzés vége. (23:33)

60
    Balog 7 méteresét védte LUNDE. (23:33) (23:33)

60
    Bódi ziccerét védte OGUNTOYE. (23:33) (23:33)

60
    Kovacsics bejátszást HORNYÁK lőtte a kapuba. (23:33) (23:33)

59
    KISFALUDY cunderezett Lunde kapujába. (23:32) (23:32)

59
    OGUNTOYE védte Hornyák lövését. (23:32) (23:32)

58
    BALOG váltott gólra egy 7 méterest. (22:32) (22:32)

57
    Sajnos súlyosnak tűnik a sérülés. (21:32) (21:32)

57
    Török Petrát térdét kell ápolni. (21:32) (21:32)

57
    TÖRÖK szerzett gólt Triscsuk indítása után. (21:32) (21:32)

56
    TÖRÖK szerzett gólt a jobbszélről. (20:32) (20:32)

56
    KOVACSICS szép indulócsel után szerzett gólt. (19:32) (19:32)

55
    KISFALUDY szerzett kapufás gólt. (19:31) (19:31)

54
    Kiegészült a Győr. (18:31) (18:31)

54
    Oguntoye indítását KOVACSICS csípte el. (18:31) (18:31)

53
    BÓDI futott be a szélről, majd Rédei bejátszását lőtte a kapuba. (18:31) (18:31)

52
    HORNYÁK kapott 2 percet. (18:30) (18:30)

52
    SCHATZL lőtt gólt Kovács G. indítása után. (18:30) (18:30)

Sándor Gergő

Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye (kapusok), Koren, Kisfaludy, Vukcevic, Triscsuk, Szekeres, Klivinyi, Balog, Schatzl, Wolf, Török, Kovács A.,Kovács G.
    Győri Audi ETO KC: Lunde, Herr (kapusok), Bulatovics, Löke, Tervel, Kovacsics, Orbán, Bódi, Rédei, Amorim, Görbicz, Hornyák Á., Szepesi