KSI SE - BVSC- Zugló 16:14 (vége) | Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa 9:13 (vége)
PVSK-Füszért - A HÍD Szeged 8:8 (vége) | YBL Waterpolo Club - Racionet Honvéd 8:21 (vége)
PVSK-Füszért - A HÍD Szeged

8:8

szombat 07.09.2013, 19:00 • Abay Nemes Oszkár Sportuszoda,Pécs • E.ON Férfi OB I

Véget ért a mérkőzés, a PVSK hatalmas csatában döntetlent játszott a Szegeddel! A Pécs a múlt heti mérkőzés után óriásit javult a Szeged csak futott az eredmény után, de a negyedik negyedre mégis sikerült egyenlíteniük! (20:09:55)

32
    A Szeged kivédekezte, a PVSK nem jutott kapura lövési lehetőséghez.

32
    Időt kér a PVSK! Még van 10 másodperc a negyedből!

32
    A Szeged meg tudta oldani, KUNAC 7 méteres lövése a bal alsóban landolt! 8:8

32
    Időt kér a Szeged! 20 másodperc van hátra!

32
    A PVSK végigjátsza a támadást, de Nagy védi Hoppál lövését.

32
    Juhász ejtése a kapufán pattant, de Szívós lesről pattintotta a kapuba.

31
    Müller 4 méteres lövését védte Nagy.

31
    KISS szép gólt lőtt, Barát feje mellett zúgott el a labda. 8:7

30
    Sánta kiejti a labdát, Barát jön ki érte, a hazaiaké a labda!

30
    Hoppál bejátszását elcsípte Molnár , a Szegedé a labda!

29
    Kunac a kiállított a Szegedtől, támad a PVSK!

29
    Szívós betalált 6 méterről, a jobb alsóban a labda! 8:6

29
    CZIGÁNY bombagólja a PVSK 8. találata! 8:5

29
    Tóth ejtése nagyon mellé ment! Jöhet a PVSK!

28
    A PVSK mellélőtte a labdát, Czigánynak nem sikerült.

28
    Jansik nagyon gyenge lövését blokkolta Hoppál.

28
    A Szeged jól védekezett a PVSK-na elfogyott az ideje.

27
    Szívós fölé dobja a labdát, támadhat a PVSK! Zúg a lelátón a "Hajrá Pécs"!

26
    Sántát állítják ki , a PVSK szépen kijátssza a támadást és Práczky szépen dobja a labdát a bal felsőbe a jobb szélről! 7:5

26
    Csacsovszky lövését Nagy tolta fölé. Sarokdobás a PVSK-nak.

25
    Hoppál hibázott támadásban, ki is állítják. JUHÁSZ remekül úszott meg, és 2 méterről Barát mellett a bal sarokba lőtt. 6:5

25
    Müller szerzett labdát, támadhat a PVSK!

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, a Szeged hozta el a labdát.

Vége a harmadik negyednek. a PVSK 6:4-re vezet, a Szeged még egy hatalmas hajrára készül, meglátjuk , hogy bírja erővel a PVSK!

24
    A PVSK ideje majdnem lejárt a támadásból, majd Müller ejtése a kapufáról pattant ki.

24
    Időt kér a PVSK.

24
    Práczky remekül blokkolta Kiss lövését!

24
    A PVSK nem tudja befejezni a támadását, lejár az idejük.

23
    Czigány a kiállított, de Barát parádés védése lezárja a Szeged akcióját.

23
    A PVSK támadása végén Czigány lövését védi Nagy.

22
    Hoppál remekül csípte el Kunac magas labdáját, támadhat a Pécs.

22
    A kettős emberhátrány is kivédekezi a Pécs!

21
    A PVSK elrontja a támadását, kontra a Szegednek. Müller és Czigány is kiállítják támadóhibáért!

20
    Szívós távoli lövése a kapufán csattan, majd KISS elé kerül aki 3 méterről a bal alsóba lő. 6:4

20
    A Szeged időt kér.

19
    A PVSK nem tud lövőhelyzetet kialakítani, lejár a támadóidő, majd Hoppál dobja el 10 méterről.

19
    A Szeged is elrontja a támadását, Barát könnyedén védi Juhász lövését.

18
    Sánta a kiállított a Szegedből, de a PVSK a támadását egy rossz bejátszással zárja.

17
    Krizsánt állítják ki, de a szegediektől Molnár kiejti a labdát egy bejátszásnál, jöhet a Pécs!

17
    Elkezdődött a harmadik negyed, a Szeged hozta el a labdát.

A PVSK 5-1-re nyerte a második negyedet, ez elég meggyőzően hangzik.

Véget ért a második negyed, kis meglepetésre vezet a PVSK. Itt a félidő, fújnak egyet a csapatok.

16
    Juhász a kiállított, de a PVSK a támadás végén Hoppál által egy mellé dobott lövéssel fejezi be az akciót.

16
    A Szeged hibázott, kontra a Pécsnek.

16
    Müller remekül úszott el a jobb szélen a labdával, de nem mert kapura lőni, bejátszása pedig ellenfélnél landolt.

15
    Hoppál a kiállított, de Barát gyönyörűen védi Szívós lövését.

15
    Seman a kiállított a Szegedből, majd De Blasio lövése végre utat talál a kapuba 7 méterről! 6:3

15
    PVSK időkérés.

15
    Kuncz a kiállított, de a szegedi bejátszást Besenyei lehúzza a levegőből. Szép védekezés!

14
    CZIGÁNY ismét óriási gólt lőtt 7 méterről a jobb felsőbe, egy szépen kijátszott támadás végén! 5:3

14
    Müllert állítják ki a Pécsból, a Szeged jól kijátssza az akciót, de a kapufán csattan Jansik lövése!

13
    Barát ismét jól érezte a sarkot és fogta Zsigri lövését.

13
    Zsigrit állítják ki, de a PVSK kicsit elkapkodja, De Blasio lövése kapufa lesz.

12
    Tóth lövése jócskán a pécsi kapu fölé ment!

12
    KUNCZ messziről, majd 8 méterről gyönyörűen lőtte ki a jobb alsót! 4:3

11
    Krizsánt állítják ki, majd Tóth szép gólt dob 6 méterről! 3:3

10
    De Blasio a jobb szélről óriási kapufát dobott, de folytatódott s támadás és Czigány gyönyörű gólt dobott 6 méterről! 3:2

10
    Semannak már a harmadik kiállítása érkezett meg, kontra a PVSK-nak!

9
    Semnt állítják ki, majd CZIGÁNY pedig szép gólt dob 6 méterről! 2:2

9
    Zsigri ejtése 6 méterről a kapufáról pattant mellé!

9
    Elkezdődött a második negyed, a Szeged hozta el a labdát a ráúszásban.

A PVSK sokkal jobban játszik mint egy hete, akkor az első negyed 8-2-es szegedi sikert hozott.

Vége az első negyednek.

8
    Kriszánt állítják ki, de a Szegedből Jansik most is fölé lövi a labdát.

8
    Csacsovszky kezéről lesodorják a labdát, oda a pécsi támadás.

8
    Időt kér a PVSK!

8
    Práckyt állítják ki a PVSK-ból, de Baráth ismét gyönyörűen véd Molnár lövésénél!

7
    Törököt állítják ki a vendégektől, de a Szeged kivédekezi az emberhátrányt!

7
    Krizsán remekül blokkolta Molnár 7 méteres lövését.

6
    CZIGÁNY gyönyörű gólt ejt 4 méterről egy jól kijátszott akció végén! 1:2

6
    Kuncz megy ki a PVSK-ból, de Baráth remekül védi Sánta 3 méteres lövését.

6
    A PVSK nagyon messze adogatott a Szeged kapujától, majd Hoppál lövése 7 méterről jócskán fölé ment.

5
    JUHÁSZ egy szép akció végén 5 méterről dobja a labdát a jobb felsőbe. 0:2

4
    Tóth fölé dobja az ötméterest!

4
    Kiállítás a PVSK-nál, Pataki ment ki. Ötméteres a Pécsnek a szabálytlanság után.

3
    Jó védekezés mindkét oldalon, gyors támadások voltak, de sikertelenek.

2
    Práckyt állítják ki, de elkapkodta a Szeged, Török lövése mellé ment.

2
    Most nyugodtabban adogatott a PVSK, de Hoppál lövése a kapufán csattant!

1
    Hiba a PVSK-nál, jöhet a szegedi kontra, amivel JANSIK remekül lógott meg és méterről a jobb alsóba dobta a labdát. 0:1

1
    Elkezdődött a mérkőzés, a PVSK hozta el a labdát a ráúszásban.

A Szeged csapatába megérkeztek a múlt héten a máltai bajnokságban szereplő játékosok is, gondolunk itt- többek között- Molnár Tamásra, aki ma az 500. bajnoki mérkőzését játssza!

Kapusok :Barát Ferenc,Tihanyi Bernát
    Mezőnyjátékosok : Ágner Zoltán, Domencio De Blasio, Krizsán András, Czigány Károly, Hoppál Gergely, Müller Máté, Pataki Gergely, Pálfi Károly, Kuncz Tamás, Csacsovszky Alex, Besenyei Richárd, Vidumansky László, Jovan Cakic

Az A-Híd Szeged játékoskerete:
    Kapusok: Baksa László
    Mezőnyjátékosok: Decker Ádám, Aljosa Kunac, Varga Péter, Joseph Kayes, Kiss Csaba, Hegedűs Gábor, Juhász Zsolt, Aaron Junger, Török Béla, Molnár Dávid, Vincze Márk

A férfi vízilabda első osztályban is elkezdődnek a mérkőzések szeptember 7-én. A PVSK-Füszért legutóbb pont egy hete, a Magyar Kupa A csoportjában, Pécsett játszott az A HÍD Szeged csapatával. Akkor a Szeged magabiztos 17-7-es győzelmet aratott.A PVSK a csoport második mérkőzésén a Honvéd ellen sokkal jobban játszott, egy szoros mérkőzésen 9-9-es döntetlen született.
    A mai mérkőzésen ha a PVSK megismétli legalább a Honvéd elleni teljesítményét, akkor remek mérkőzésre számíthatunk a Szeged ellen.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik.