Tatabánya – Achilles Bocholt 30:22 (vége)
Grundfos Tatabánya KC
30:22 (14:15)
Achilles Bocholt
szombat 07.09.2013, 19:00 • Földi Imre Sportcsarnok • EHF Kupa

Gólok: Tatabánya : Pásztor 1, Diaz 2, Kiss 2, Bodó 6, Harsányi 6, Mazák 1, Dénes 1, Törő 4, Djukic 1, Katzirz 4, Rossoni 2. Bocholt: Meij 3, Wertelaers 3, Beaumont 1, Kittel 4, Valkenborgh 4, Kedziora D. 6, Kedzirora B 1. Büntetők: Tatabánya 5/4, Bocholt 2/2. Kiállítás: Tatabánya 3, Bocholt: 2. (20:39:07)

Az első félidőben a jól játszó Bocholt védekezésére nem találta az ellenszert a hazai együttes. A második játékrészre azonban egy teljesen más Tatabánya jött ki a pályára. Sokkal agresszívebben -a sportszerűség keretein belül – védekeztek, majd gyors ellentámadásokat vezettek, melyek rendre góllal végződtek. Ahhoz, hogy a Bocholt nem lőtt a második játékrészben csupán 7 gólt, kellet Paul Theodor kapusteljesítménye is. A belga csapat jól helyt állt, az első félidőben mutatott játékuk alapján szorosabb is lehetett volna az eredmény. A nyolc gólos előny talán elég lehet a visszavágón, de ehhez a mai meccs második félidejében mutatott játékot kell nyújtania a csapatnak. Köszönöm figyelmüket!

Nem esett gól az utolsó percben.

60
    Mérkőzés vége. (30:22)

40 mp van hátra, a bányász támad! (30:22) (30:22)

30
    Debre Viktor, a hazaiak edzője időt kér! (30:22) (30:22)

30
    Emberhátrányban kell befejeznie a mérkőzést a Bányásznak. (30:22) (30:22)

29
    Dénest kiállítják! (30:22) (30:22)

29
    Majd szerez egy akciógólt is! (30:22) (30:22)

28
    Harsányi bedob egy 7-est. (29:22) (29:22)

27
    Meij csökkenti a belgák hátrányát. (28:22) (28:22)

26
    Kittel szépít. (28:21) (28:21)

25
    Törő töri meg a hosszú "gólcsendet". (28:20) (28:20)

23
    Sok a kihagyott helyzet mindkét oldalon a játék ezen szakaszában. (27:20) (27:20)