Budapest Honvéd FC II. – Szeged 2011 0:3 (vége) | Veresegyház VSK – Fortress Felsőtárkány SC 0:0 (vége) | DVSC-DEAC – Putnok FC 3:0 (vége)
DVSC-DEAC
3:0 (2:0)
Putnok FC
vasárnap 08.09.2013, 16:30 • Oláh Gábor utcai stadion, Debrecen • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.

Az NB III Keleti csoport 4. fordulójának egyik vasárnapi mérkőzésén a DVSC-DEAC fogadja a Putnok csapatát.

A debreceniek 3 játéknapot követően 6 ponttal a középmezőnyben tanyáznak. A legutóbbi két fordulóban győztesként hagyhatták el a pályát a hajdúságiak. A múlt héten Felsőtárkányban nyertek 4-1-re, előtte pedig hazai pályán diadalmaskodtak 1-0-ra az Ebes ellen. A szezonnyitó fordulóban a jelenleg is még 100%-os Tiszaújváros otthonában kaptak ki 2-1-re.

A putnokiak jól kezdték a bajnokságot, hiszen az Eger ellen győztek hazai pályán 1-0-ra. Ezután viszont csak vereséget könyvelhettek el a borsodiak. A második játéknapon a Kazincbarcika ellen megvívott rangadón az utolsó pillanatokban véreztek el és 2-1 arányban kaptak ki. A múlt héten az FTC II látogatott hozzájuk, ahol a fiatal fradisták meglepték őket és 2-1-re behúzták a fővárosiak a meccset.

Jó mérkőzésre van kilátás, a Putnoknak nem lesz könnyű dolga a "kis Loki" otthonában.

DVSC-DEAC: Verpecz – Karikás, Króner, Ludánszki, Szatmári – Bouadla, Györky, Szabó R., Kondás – Szécsi, Molnár

Putnok FC: Burdun – Szemere, Szeleczki, Kovács, Matei – Kerékgyártó, Zimányi, Szabó Á., Ukrainets – Bene, Tóth

Játékvezetők: Gyarmati II. Tibor – Takács Attila, Benkő Róbert.

1

1
    A Putnok kezdte a játékot.

2
    Kondás jobb oldali beadását szögletre mentik a vendégek.

7
    Matei hibáz nagyot a vendég 16-os-nál, de végül szögletre ment Kovács.

8
    Kifejelik a szögletet a putnokiak.

9
    Kontrából indulhatnak a vendégek, de Bene lábáról lecsúszik a labda a beadás pillanatában.

11
    Szécsit intik le lesen.

12
    Szeleczki kapott sárga lapot kezezésért.

14
    Zimányi beadását fogja Verpecz.

16
    A középpályán zajlik a játék.

17
    Hazai szögletet követően fejelhetett Kondás, de nem volt igazán veszélyes a putnoki kapura.

19
    20 méterre szabálytalankodik a putnoki kaputól Kovács.

20
    Szécsi végezte el a szabadot, a jobb felső sarokra tartott a labda, de belefejelt egy vendég játékos és végül kiment az oldalvonalon a labda. Hazai szöglet jöhet.

21
    Veszélytelen a sarokrúgás.

22
    Szécsit buktatja Zimányi a 16-oson belül, büntetővel jöhet a DVSC-DEAC.

23
    A DVSC DEAC gólt szerzett!

LUDÁNSZKI BENCE állt oda a 11-es pontra és a bal alsó sarokba gurítja a labdát.

25

Szeleczki passzolt el labdát a félpálya közepén, szép hazai támadást követően SZÉCSI MÁRK felé jön beadás, aki magabiztosan passzolt a vendég kapuba.

26
    Egymás után kapott két gólt, két buta hibából a vendégcsapat.

28
    Próbál felépíteni támadást a Putnok, nem sok sikerrel.

30
    Bene lő 18 méterről, nem volt veszélyes Verpecz kapujára.

31
    Hazai szöglet, Burdun kiöklözi azonban a labdát.

33
    Csere a Putnok FC-nél: lemegy Szeleczki, bejön Sebők.

35
    Szécsi adott labdát Kondás felé, de szerel előle az egyik vendég védő.

37
    A Putnoknál a labda, de lassan bontakozik ki a támadásuk.

44
    Verpecz szalad alá egy putnoki beadásnak, de tisztáznak a védők.

Az első félidő alapján reális a két gólos vezetés a hazaiak számára, több helyzetet dolgoztak ki, de a Putnoknak is voltak lehetőségeik a félidő végén.

46

46
    Nem történt csere a szünetben.

48
    Szécsit indítják, de már lesen volt.

A mai mérkőzésre kb. 300 néző látogatott ki.

49
    Szabó tört be a hazai 16-osra, de tisztáznak előle.

51
    Szécsi elől tisztáznak szögletre a hazaiak.

53
    Szécsit ugratták ki, 8 méterről lőtt, de az oldalhálót találja telibe.

54
    Kerékgyártót elől tisztáznak a hazaiak.

56
    Próbál támadást felépíteni a Putnok, de könnyen kinyílnak és ebből sokszor megindulhat kontrából a DVSC-DEAC.

58
    Csere a Putnok FC-nél: lemegy Bene, bejön Puscas.

60
    Szabó Á. marad bent lesen.

61
    Ukrainets vállalkozik 20 méterről lövésre, de jócskán fölé megy a labda.

63
    Szécsi lő jó 20 méterről, de mellé megy a próbálkozás.

63
    Csere a DVSC-DEAC-nál: lemegy Szabó R., bejön Bogár.

64
    Csere a Putnok FC-nél: lemegy Zabos, bejön Kerékgyártó.

66
    Puscas kap beadást, aki 8 méterről üres kapuba nem tudja bepasszolni a labdát, mellé megy a lövés!

68
    Hazai szöglet: könnyedén húzza le a labdát a putnoki kapus.

70
    Csere a DVSC-DEAC-nál: lemegy Kondás, bejön Tóth G..

73
    Szécsi 16 méteres lövését fogja Burdun.

75
    A középpálya aktív, nem tud egyik csapat sem helyzetig eljutni.

76
    Bogár húzta vissza Zimányit, sárgát kap érte.