Gyirmót FC Győr
4:2 (1:2)
FC Ajka
kedd 10.09.2013, 18:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Magyar Ligakupa

Változatos, fordulatos mérkőzés volt, a Gyirmót szerzett vezetést, de a szünet előtt fordított az Ajka, egészen jó játékkal.

Mindkét csapat kettős cserét hajtott végre a második félidő elején, ez a Gyirmótnak sikerült jobban, két perc alatt megfordították az eredményt, majd szép akcióból bebiztosították a győzelmüket is.

Ezzel a Gyirmót holnapig mindenképpen a csoport élén áll, hiszen a két első osztályú együttes szerdán játssza le a második fordulós mérkőzésüket. (19:53:53)

90
    1 perc a ráadás

89
    Dancsecs jó cselek után ad be középre ballal, Kanta középről fejel mellé nagy helyzetből!

86
    Baloldali hazai akciót szerelnek szögletre a védők, Madarász beadása a kapu mögé száll

84
    Laki hozza helyzetbe Madarászt, aki kapásból lövi el a labdát 20 méterről, de jócskán a jobb sarok mellé

83
    Meiczinger cselezget a jobb szélen, nem jön össze a beadás, marad az Ajkánál a labda, körbeadogatják a 16-ost, de kihozza a Gyirmót a labdát

81
    Jobboldali beadás kerül Kovács elé a hosszú saroknál, de közelről mellé perdít

80
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Tóth, bejön Kovács.

78
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Látványos Laki-Tóth összjátékot követően, TÓTH NORBERT lép ki a balösszekötő helyén lép ki, majd a kimozduló Balogh mellett 15 méterről a bal alsóba helyez! 4:2