FTC Rail Cargo Hungaria
35:18 (23:9)
MTK-Budapest
szerda 11.09.2013, 18:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

Egyértelmű, fölényes győzelmet aratott ma a Ferencváros. A lényeges kérdések már az első félidőben eldőltek, a második félidőre visszavettek a hazaiak. A zöld-fehéreknél ma kiemelkedőt nyújtott a kapuban Szikora Melinda, de Steinbachot is dicsérhetjük, szórta a gólokat. A Fradi ilyen játékkal nyugodtan készülhet a BL-selejtezőre, bár azért vélhetően ott nagyobb ellenállásba fog ütközni.
    A Budapest-MTK egyelőre pont nélkül a bajnokságban, de a pontok gyűjtését azért nem a Ferencváros ellen lehet elkezdeni, ezt nem várhatjuk el a vendégektől.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:25:25)

60
    Mérkőzés vége. (35:18)

60
    Az utolsó támadás a hazaiaké, de a zöld-fehérek már nem erőltetik a támadást. (35:18) (35:18)

59
    FEKETE BOZSANA középről eredményes. (35:18) (35:18)

58
    NEREA PENA nem hibázta el a büntetőt. (35:17) (35:17)

58
    Mészárost rántották le a beállóban, jöhet a büntető. (34:17) (34:17)

57
    TOMORI ZSUZSANNA átlövésből nagyon bevágta. (34:17) (34:17)

56
    Tomori Zsuzsa visszajött, teljes létszámmal a hazaiak. (33:17) (33:17)

55
    Labdát szereztek a vendégek, ebből indították le a hazaiakat. FEKETE BOZSANA pedig ziccerben nem hibázott. (33:17) (33:17)

54
    A vendégek támadásban nem tudták kihasználni az emberelőnyös helyzetet, a Ferencváros támadhat. (33:16) (33:16)

53
    Tomori Zsuzsa megy le két percre, Schneck Dórát rántotta le. (33:16) (33:16)

52
    LAURA STEINBACH egy csel után laposan bevágta. (33:16) (33:16)

51
    Szikora Melinda percei ezek. Egymásután védett ziccereket. A közönség vastapssal köszönti. (32:16) (32:16)

50
    KOPECZ BARBARA középről nagyon bevágta. (32:16) (32:16)

49
    Tomori blokk után a indította az elfutó NEREA PENÁT, aki ziccerben nem hibázott. (32:15) (32:15)

48
    Zácsik játszotta ki szélre SZARKA ADRIENNEK a labdát, ő pedig nem is hibázta el a lehetőséget. (31:15) (31:15)

47
    Mészáros felső kapufája után a vendégek jöhetnek. (30:15) (30:15)

46
    Szikora sokadik védése után a Ferencváros támadhat. (30:15) (30:15)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Abramovich, Ferenczi (kapusok)– Zácsik, Cifra, Szarka, Vérten, Szucsánszki, Such, Steinbach, Kovacsicz, Tomori, Pena, Kocsis, Mészáros, Szamoránsky, Szekerczés
    MTK-Budapest: Hrankai, Kurucz, Kókai (kapusok) – Kulich, Pácz, Fundák, Fekete, Buzsáki, Kopecz, Petrovszki, Rózsa, Baross, Schneck, Borbás, Barczi

Játékvezetők: Bóna, Miskey