Racionet Honvéd - Kaposvári VK 9:9 (vége)
Racionet Honvéd - Kaposvári VK

9:9

szombat 14.09.2013, 18:00 • Kőér utca • Theodora Férfi Magyar Kupa

Döntetlent hozott a Magyar Kupa negyeddöntő első mérkőzése. Így a Kaposvár várhatja nyugodtabban a holnapi visszavágót, ahol ennek ellenére még bárki továbbjuthat. Az eredmény a látottak alapján igazságosnak tűnik, hiszen mindkét oldalon sok volt a kihagyott fór. Köszönjük a figyelmet! (19:11:51)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Emberelőnybe kerül a Kaposvár, de két másodperc alatt már csak a kapufát találják el.

32
    KISS nagyon lopódzik közelebb középen, majd mivel nem állja senki az útját, kilövi a bal felsőt. 9:9

32
    Labdát szerez és időt kér a Honvéd.

32
    Rossz a bejátszott labda a centernek, támadhatnak a vendégek az utolsó percben.

31
    Szécsi bravúrral tolja ki a bal felsőbe tartó labdát.

31
    JUHÁSZ-SZELEI ismét a bal szélről eredményes. Fórból lő a rövid felsőbe Gergely mellett. 8:9

30
    Jól védekezik a Kaposvár, övék a labda.

29
    FÜLÖP fórból, a bal oldalról lő a jobb felsőbe. 8:8

29
    Berta lő jobb átlövőből, de a blokk segítségével a kapufát találja el.

28
    Kiegészült a Honvéd, amikor üresen marad a bal szélen JUHÁSZ-SZELEI, aki a bal felsőbe lő. 7:8