Racionet Honvéd - Kaposvári VK 9:9 (vége)
Racionet Honvéd - Kaposvári VK

9:9

szombat 14.09.2013, 18:00 • Kőér utca • Theodora Férfi Magyar Kupa

Döntetlent hozott a Magyar Kupa negyeddöntő első mérkőzése. Így a Kaposvár várhatja nyugodtabban a holnapi visszavágót, ahol ennek ellenére még bárki továbbjuthat. Az eredmény a látottak alapján igazságosnak tűnik, hiszen mindkét oldalon sok volt a kihagyott fór. Köszönjük a figyelmet! (19:11:51)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Emberelőnybe kerül a Kaposvár, de két másodperc alatt már csak a kapufát találják el.

32
    KISS nagyon lopódzik közelebb középen, majd mivel nem állja senki az útját, kilövi a bal felsőt. 9:9

32
    Labdát szerez és időt kér a Honvéd.

32
    Rossz a bejátszott labda a centernek, támadhatnak a vendégek az utolsó percben.

31
    Szécsi bravúrral tolja ki a bal felsőbe tartó labdát.

31
    JUHÁSZ-SZELEI ismét a bal szélről eredményes. Fórból lő a rövid felsőbe Gergely mellett. 8:9

30
    Jól védekezik a Kaposvár, övék a labda.

29
    FÜLÖP fórból, a bal oldalról lő a jobb felsőbe. 8:8

29
    Berta lő jobb átlövőből, de a blokk segítségével a kapufát találja el.

28
    Kiegészült a Honvéd, amikor üresen marad a bal szélen JUHÁSZ-SZELEI, aki a bal felsőbe lő. 7:8

28
    Fórba kerül, majd időt kér a Kaposvár.

27
    Kovács lő a bal alsó felé, de Gergely résen van.

27
    Szécsi ismét büntetőt fog, a jobb alsóba tartó labdát kaparintja meg.

27
    Surányit végleg cserével állítják ki, mert lehúzta a kiemelkedő center karját ziccerben.

26
    Kutasi a bal oldali keresztlécet találja telibe.

25
    Surányi átlövését Gergely tolja a bal kapufa mellé. Sarokdobás.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed. A Honvéd hozza el a ráúszást.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    KOJI fórból, bal átlövőből lő a jobb felsőbe. 7:7

24
    Juhász-Szelei fórban a jobb szélről passzolja centerbe, ahonnan KUTASI könnyen dobja Gergely kezei között a hálóba. 6:7

23
    JUHÁSZ-SZELEI a bal szélről pattint a jobb felsőbe, éppen amikor kiegészültek a hazaiak. 6:6

22
    Rögtön időt kér a fórba kerülő csapat.

22
    Kovács lő kapufára a jobb szélről, majd visszaúszás közben kiállítják.

21
    Gergely könnyen tolja kapufára a bal szélről pattintott lövést.

20
    TÓTH büntetőből lő Szécsi feje felett a hálóba. 6:5

20
    Fórban találja el a felső kapufát átlövésből a Kaposvár.

19
    Centernek bejátszott labda a vendégeknél, de Gergely kiválóan mozdul ki kapujából.

18
    Fórban a hazaiak, amit szépen kijátszanak, majd KOJI a bal szélről a jobb felsőbe lő. 5:5

17
    JUHÁSZ-SZELEI a bal szélről bombáz a kapura, ami Gergelyről pattan be. 4:5

17
    Elkezdődött a harmadik negyed. A Kaposváré a ráúszás.

Eddig szoros mérkőzést láthatunk, ahol két hasonló játékerőt képviselő csapat feszül egymásnak. A második félidőben talán az dönthet valamelyik együttes javára, hogy ki használja jobban ki az emberelőnyöket. Eddig ugyanis sok a kihagyott fór a mérkőzésen. Hamarosan folytatjuk!

16
    Vége a második negyednek.

16
    Szécsi fogja, Kiss bal sarok felé tartó büntetőjét!

16
    Éppen kiegészülnek a hazaiak, amikor a vendégek átlövése a blokkot találja telibe.

15
    Tóth lóbál középen, de Szécsi hárítja a lövést.

15
    A Honvéd kér időt.

14
    Kovács emelkedik ki középen, de pattintott lövése a kapufát találja el.

14
    Juhász-Szelei lövi bal szélről a blokkoló kézbe. Kimarad a fór.

13
    Fordulásnál hazai kiállítás, időt kér a Kaposvár.

13
    A hazaiak a bal szélről a keresztlécre ejtik a labdát, ami lecsapódik a vízre, de nem halad át a gólvonalon.

12
    KOVÁCS középről a kapu közepébe lő. 4:4

12
    Vendég fór, majd a hosszú lóba után Gergely védi nagy bravúrral a középről érkező labdát. A lécre tolja.

11
    Ismét hazai fór, amit Kiss lő kapufára, a kipattanó a Kaposváré.

10
    Előnyben a Honvéd, de a center elől elcsípik a labdát a védők.

9
    A víz alól kerül elő SURÁNYI, aki védője karjai közül kibújva, lecsap a kipattanóra és a kapu közepébe lő. 3:4

9
    Elkezdődött a második negyed. A Honvéd hozza el egy kisebb összecsapás után a labdát.

8
    Vége az első negyednek.

8
    Kiss lövi telibe a felső kapufát a dudaszó előtt.

8
    Időt kér a Honvéd. Még egy támadásnyi idő van hátra a negyedből.

8
    A kaposvári játékos a felső lécre ejt.

7
    KOVÁCS lekopírozta előző gólját, hiszen ismét előnyből, és a bal kapufa mellől húzza az ívelt labdát a hálóba. 3:3

6
    Hatalmas Honvéd ziccer, de Szécsi a helyén van és kapufára tolja a center lövését!

5
    Fórban a Kaposvár, amit DŐRY gyorsan kihasznál, a bal szélről a bal felsőbe pattint. 2:3

4
    Előnyben ismét a hazaiak. KOVÁCS emelkedik ki centerből és, húzza a labdát a hálóba. 2:2

3
    KINCSES kerül ziccerbe és lő a bal felsőbe. 1:2

2
    Előnyben a Honvéd, amit KISS használ ki és lövi ballal a jobb felsőbe a labdát. 1:1

1
    JUHÁSZ-SZELEI úszik közelebb a kapuhoz, és középről a kapus feje felett talál a hálóba. 0:1

1
    Elkezdődött az első negyed. Fehér sapkában a hazaiak, kékben a vendégek. A Kaposvár hozta el a ráúszást.

Szombaton és vasárnap kerül sor, a férfi vízilabda Theodora Magyar Kupa negyeddöntőire. A Honvéd-Kaposvár meccsén előbbi kezd hazai pályán. Pikáns összecsapásra számíthatunk, hiszen bár sok fiatal játszik mindkét együttesben, a kapukat egyaránt olimpiai bajnok kapusok őrzik. A fővárosiaknál a nyáron a válogatottal kapusedzőként VB aranyérmet szerző Gergely István, míg a somogyiaknál a háromszoros ötkarikás első Szécsi Zoltán úszik majd előreláthatólag "ketrece" előtt. Vajon melyikük várhatja nyugodtabban a vasárnapi visszavágót? Kiderül, ha velünk tartanak az esti mérkőzésen!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 18:00 - kor kezdődik.