Granada – RCD Espanyol 0:1 (vége) | Getafe CF – CA Osasuna 2:1 (vége) | Málaga CF – Rayo Vallecano 5:0 (vége)
Real Betis – Valencia 3:1 (vége)
Real Betis Balompié S.A.D.
3:1 (3:0)
Valencia CF
vasárnap 15.09.2013, 21:00 • Benito Villamarín, Seville • Primera División

A Betis az első félidőben eldöntötte már a találkozó sorsát, szép támadásokat vezettek, még szebb gólokat szereztek, a háromgólos előnyből egyet tudott faragni a Valencia a második félidőben, amivel sokra nem mentek. (22:49:18)

90+3
    Még egy kontra a Betistől, Lolo Reyes visszafordul egy indítás után, pontatlan a passza, oda a helyzet

90+2
    Hazai szöglet: kicsiben oldják meg, de elhozza a Valencia a labdát

Két perc van hátra, ez a győzelem már zsebben a Betisnek...

90+1
    Mathieu fejeli ki Chica beadását

90
    3 perc a ráadás

89
    Pabon passzával Banega indul meg középen, próbál lövőhelyzetbe kerülni, nem sikerül, szerelik

88
    Banega ívelne középről a bal szélen meginduló Bernathoz, lesen a védő

87
    Igiebor indul meg középen nagy cselekkel, de az utolsó nem sikerül, mert saját csapattársán nem tud túljutni... Molina akadályozza a lövésben

85
    Jobboldali akció a Valenciától, Feghoulit állítják meg lesen

84
    Csere a Real Betis-nél: lemegy a mezőny talán legjobbja, Salva Sevilla, bejön Igiebor.

83
    Salva Sevilla cselezget a baloldali szögletzászlónál, egy kötényt is kioszt, de szerelik, valenciai bedobás következik

82
    Szögletre szöglet itt is, Banega a másodikat középre lövi kifejelik, Cedric ki is hozza a veszélyzónából

81
    Banega beadását Nacho tisztázza szögletre

80
    Jobboldali szöglet a Valenciától, veszélytelen

80
    Védelmi megingás: Oriolról kerül a labda Cedrichez, aki 10 méterről megint fölé lő...