1899 Hoffenheim – Borussia M'gladbach 2:1 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – Norimberk 1:1 (vége)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895
1:1 (0:1)
1. FC Norimberk
vasárnap 15.09.2013, 17:30 • Eintracht-Stadion, Braunschweig • Bundesliga

Öt forduló kellett ahhoz, hogy a Braunschweiger pontot szerezzen a bajnokságban. A mai mérkőzésen az első félidőben a Nürnberg valamivel aktívabb volt, meg is szerezték a vezetést a vendégek. A második játékrészben aztán felpörögtek a hazaiak, több veszélyes támadást vezettek, ami a 70. percben góllá érett. Összességében igazságos döntetlen született, bár ezzel az egy ponttal a Braunschweiger marad utolsó a tabellán.
    Köszönöm, hogy velünk tartottak!

90
    Kiyotake ment le a pályáról, helyére Niklas Stark állt be.

87
    Kruppke váltja a lecserélt Dominick Kumbela -t.

86
    kunbela sárgul be buktatásért.

85
    Theuerkauf íveli be a hazaik szögletét. Könnyű zsákmány a kapusnak.

84
    Tomas Pekhart áll be Daniel Ginczek helyére.

80
    Timo Perthel áll be Karim Bellarabi helyére.

74
    Hasebe kap sárga lapot belépőért.

72
    Mirko Boland helyett Orhan Ademi folytatja.

70
    A Braunschweig gólt szerzett!
    OMAR ELABDELLAOUI egyenlít. Bal oldalon vezetett támadást a haza csapat, centerezést követően, Bellarabi még tovább passzolta Elabdellaoinak a labdát, aki jobbról 7 méterről kilőtte a hosszút.

67
    Teljes zavar a Nürnberg védelmében. A vendégek tizenhatosán belül járt a labda, lövésre lepasszolták Kesselnek, aki 16-ról kapásból rúgta fölé.

66
    Nagy helyzet maradt ki. A hazaiak kapusa Petkovic hosszú kirúgásából lett nem sok híján gól. A labda átpattant a vendégek védőjén, Kumbela egyedül vihette kapura, 10 méterről lőtte el, Schafer vetődve hárított.

65
    Ken Reichel megkapta az első sárga lapját, egy felugrásnál lekönyökölte ellenfelét.