Kaposvári VK - Racionet Honvéd 6:2 (vége) | A-HÍD SZEGED - ZF-Eger 9:6 (vége)
TEVA-Vasas - FTC Waterpolo Sportegyesület 14:10 (vége)
TEVA-Vasas - FTC Waterpolo Sportegyesület

14:10

(3:3, 3:2, 6:3, 2:2)

vasárnap 15.09.2013, 19:00 • Komjádi Béla Sportuszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

Bár a találkozót a vendégek kezdték jobban, a félidőre már fordítottak a hazaiak, majd tulajdonképpen a harmadik negyeddel megnyerték a mérkőzést. A Vasas ott akkora előnyt szerzett, amit a Fradinak már nem volt ereje ledolgozni. Így a két fővárosi csapat párharcából a Vasas került ki győztesen, és összesítésben 23:19-cel jutott a Magyar Kupa négyes döntőjébe, ahol a címvédő Szeged mellett a Szolnok és a Kaposvár várhat rá. Köszönjük, hogy figyelemmel követtek minket ezen az izgalmas és gól gazdag összecsapáson! (20:20:13)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Centerből kijátszott labda a jobb szélre, ahonnan CSAPÓ vágja a jobb felsőbe. 14:10

32
    Barabás újra védi a kinti kísérletet, Földi László időt kér utána.

31
    A Vasas végigjátszotta támadóidejét, és bár nem lett újabb gól belőle, ez is elég, mivel egy perc van csupán hátra a találkozóból.

31
    ROACH úszik meg a jobb szélen, majd mivel nem támadja meg senki, könnyedén dobja Barabás feje felett a kapuba a labdát. 13:10

30
    A Fradinak lejár a támadóideje, de csupán egy távoli ejtésre futja a támadásból.

30
    Gárdonyi nagyon szépen lehúzza a kintről ejtett lövést!

29
    Szabó jobb oldali átlövését Barabás kitolja a jobb alsóból.

29
    Jobb szélről bejátszott labda Steinmetznek, aki a bal kapufára lövi a ziccert.

28
    Sedlmayer lövi el, mert lejárt a támadóidő, de a kapus könnyedén hárít.

28
    SZABÓ a bal oldalról lő a bal felsőbe. 13:9

27
    A szemfüles hazai jobb szélső megszerzi a blokkról lepattanó lövést, majd visszapasszolja a center STEIMETZNEK, aki középről a jobb felsőbe lő! 13:8

26
    Hosszú a passz a bal szélsőnek, eladják a labdát a zöldek.

26
    Időt kérnek a vendégek.

26
    Fazekas átlövését védi Gárdonyi, majd a visszaúszó lövő játékost kiállítja a játékvezető.

Vajon képes-e a Fradi a tegnapihoz hasonló jó hajrára. Ott ötgólos hátrányt dolgoztak le a zöldek.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed. A hazaiaké a labda, így ők vezethetik az első támadást.