Fehérvár AV19 – UPC Vienna Capitals 3:0 (vége)
vasárnap 15.09.2013, 17:30 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

Banham ellen szabálytalankodnak a játékvezető orra előtt, fór a Volánnál

53:40
    Kiállítás gáncsolásért, Benk András ült le

49:33
    Orbánt küldik ki két percre, könyöklésért, Rottert támadta.

A játékvezetők 5-5 perccel jutalmazták a párbajt. Egy előző, Nemes elleni szabálytalanságért plusz két perc büntetés a Capitalsnak. 5 a 4-ben, előnyben a Fehérvár!

37:10
    Sylvestert küldik ki két percre, akasztásért kapta a büntetést

30:40
    A vendég csapat kettős emberelőnybe kerül,a Stanley kupa győztes Jackmant állítják ki durva játékért.

29:45
    Nemes könyöklésért a büntetőpadra kerül két percre. Emberelőnyben a Vienna Capitals

17:00
    Kiállítás, Naglich kapott két percet gáncsolásért!

06:31
    Schweda botfogásért a büntetőpadra kerül, emberelőnyben a Fehévár!

00:55
    A Volán csapata kiállítást kapott, Banham üli le, oka: Túl sok ember a jégen.

Gólok és gólpasszok: 20. Yellow Horn (Naglich, Banham), 35. Tóth (Nemes, Naglich), 60. Yellow Horn

Fehérvár AV19: Bálizs (Rajna) – Jackman, Pozsgai, Banham, Sarauer, Yellow Horn – Tokaji, Hetényi P., Németh A., Naglich, Kovács Cs. – Gawryletz, Kiss D., Magosi, Sikorcin, Benk – Szirányi, Orbán, Nemes, Tóth G.
    spusu Vienna Capitals: Zaba (Kickert) – Veideman, Peter, Keller, Ouellette, Schlacher – Fraser, Schweda, Fischer, Schiechl, Hartl – Klimbacher, Lakos, Rotter, Gratton, Ferland – Puschnik, Seidl, Olsson, Sylvester,

Játékvezetők: Dremelj, Trilar, Piragic, Nagy