Real Sociedad – Málaga CF 0:0 (vége) | UD Almería – Levante 2:2 (vége) | Rayo Vallecano – Barcelona 0:4 (vége)
Valladolid – Atlético Madrid 0:2 (vége)
UD Almería
2:2 (1:0)
Levante UD
szombat 21.09.2013, 18:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Primera División

90+4
    Sérgio Pinto rúgta fel ellenfelét, sárga lapot kap érte.

87
    Suso le, Barbosa be.

86
    Navarro lerántotta ellenfelét, sárgát kap érte.

82
    Ivanschitz helyett Barral a pályán.

77
    El Zhar rúgta fel ellenfelét, a bírónál villant a sárga.

75
    Rodri le, Díaz be.

74
    Egy hazai kontra végén Rodi egyedül vezethette a labdát Navas kapusra, azonban a vendégek portása jól jött ki kapujából és tisztázott! Micsoda helyzet volt!

68
    Babá le, Nong be.

62
    Xumetra lerántásért sárgul be.

60
    Levante gólt szerzett!

GÓÓÓL! PAPE KOULI DIOP góljával egyenlít a vendégcsapat! Öt perc alatt ledolgozzák a vendégek kétgólos hátrányukat. A Levante kiválósága 17 méterről lőtt kapásból, mely után a labda Esteban kapujának bal alsó sarkában köt ki.

59
    Soriano le, Rafita be.

57
    Pellerano hátulról rúgta fel ellenfelét, ezért besárgul.

56
    Rodri szabálytalankodott sárga lapot érően.

55

GÓÓÓL! NABIL EL ZHAR biztosan értékesíti a büntetőt, ezzel visszahozza a meccsbe a Levante csapatát.

54
    Tizenegyest rúghatnak a vendégek!

54
    Fernández egy percen belül másodszor szabálytalankodik, ezúttal lerántotta ellenfelét, jutalma egy sárga, mely immár a második, így idő előtt mehet zuhanyozni.

53
    Fernández kap sárgát.

51
    Az Almería gólt szerzett!

JESÚS FERNÁNDEZ SUSO hatalmas gólt akaszt Navas kapujába! Mintegy 22 méterről tüzelt, a vendégek kapusa nem védhette a lövést.

47
    Verza szabálytalankodott sárga lapot érően.

46
    Ríos le, El Zhar be.

45+2

GÓÓÓL! JOSÉ ANTONIO GARCIA VERZA biztosan értékesíti a megítélt büntetőt!

45+1
    Tizenegyeshez jut a hazai együttes! Suso ellen követtek el szabálytalanságot a tizenhatoson belül.

44
    Ivanschitz szabálytalankodott sárga lapot érően.

39
    Lell rúgta fel ellenfelét, sárga lap jár érte.

36
    Babá kapott szenzációs labdát a kapu előterében, majd lőtt 7 méter távolságból, azonban a kifutó Esteban nagyszerűen avatkozott játékba! Micsoda helyzet volt!

26
    Ríos rántotta le ellenfelét, "jutalma" egy sárga lap.

24
    Soriano szabálytalankodott sárga lapot érően.

23
    Ivanschitz távoli löketét védi Esteban, majd Babá találja telibe az oldalhálót! Nagy helyzetek voltak!