Nagyatádi FC – Győri ETO FC II. 0:0 (vége) | Tiszaújváros – Fortress Felsőtárkány SC 0:3 (vége) | Kazincbarcikai SC – Cigánd 2:1 (vége)
Csepel FC – BKV Előre SC 0:0 (vége)
Nagyatádi FC
0:0 (0:0)
Győri ETO FC II.
szombat 21.09.2013, 16:00 • 7500 Nagyatád, Mudin Imre Sportcentrum, Kiszely László u. 40. • NBIII - Nyugati csoport

90+2'
    Véget ért a mérkőzés.
    Szinte hihetetlen, de a nagyatádiak szezonbeli harmadik hazai bajnokijukon harmadik gól nélküli döntetlenjüket érték el. A látottak alapján a dél-somogyiak közelebb álltak a győzelemhez, de ezúttal is be kellett érniük egyetlen ponttal.

90+1
    Vankó végzett el egy szabadrúgást a nagyatádi kaputól mintegy 35 méterre. Magas kísérlete mindenki felett átszállt, majd az oldalhálóban kötött ki. Vélhetően az utolsó lehetőségek egyike volt.

90+1'
    Az utolsó hazai csere: Laczkó Dávid le – Fábián Tamás be.

90'
    Szvorda Melinda a második félidő végén is kettő percet hosszabbít.

87'
    Mekkora lehetőség volt! Vankó szerezett labdát, majd a bal oldalról remekül tekert középre, ahol Petrók Viktor szorításában érkezett Novák Csanád, ám a győriek támadója elől a hazaik védője az utolsó pillanatban menteni tudott.

83'
    Leal Viktor lökte fel a felezővonalnál Laczkó Dávidot, amiért sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

82'
    Dekanics adta el a labdát a tizenhatos előterében, Novák Csanád egy az egyben mehetett kapura, azonban Petrók az utolsó pillanatban szögletre tudott menteni.

80'
    Tíz perc van hátra a mérkőzésből, a látottak alapján nem lennénk meglepve, ha a Nagyatádi FC szezonbeli harmadik hazai bajnokiján harmadik gól nélküli döntetlenjét érné el.

79'
    Laczkó ívelt középre a bal oldalról, Zmukic üresen, senkitől sem zavartatva érkezett, ám Nagy Gergely a helyén volt, és biztosan húzta le a labdát a berobbanó hazai támadó elől.

77'
    Kezd paprikássá válni a hangulat, de Szvorda Melinda egyelőre igyekszik szóban megfékezni az indulatokat.

76'
    Itt az utolsó győri csere: Sipőcz János helyett Balla Tihamér a pályán.

73'
    Pákai Gergő késett el belépővel, melynek Pongrácz Viktor volt a szenvedő alanya. A nagyatádiak védője sárga lapot, míg a vendégek szabadrúgást kaptak.

72'
    A házigazdák oldalán Petrók Viktor is besárgul.

71'
    Az iramra nem lehet panaszunk, a két csapat bátran megy előre, de az már más kérdés, hogy ez nagy(obb) lehetőségekben nem mutatkozik meg.

69'
    Ígéretes nagyatádi támadás végén Csongár elé került a labda, aki két méterről a balra mozduló Nagy Gergelybe továbbította a labdát.

68'
    Újabb nagyatádi változtatás: Vukan Nikolic le – Dragan Zmukic be.

68'
    Cserélnek a házigazdák: Kovács Patrik helyére Pákai Gergő érkezett.

65'
    Nikolic – Laczkó volt a labda útja, utóbbi Csongár elé játszott, aki azonnal Horváth Milánhoz tálalt. A házigazdák támadója öt méterről a bal alsót vette célba, ám Nagy Gergely nagyszerű védést bemutatva biztosan ragadta magához a játékszert.

62'
    Újabb hazai szabadrúgás, melyet ezúttal Kovac Zoltán végzett el mintegy 35 méterről, ám kísérlete nem járt sikerrel, mondhatni "beívelte a kapusnak".