DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 5:4 (hosszabbítás vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
5:4 (1:1, 2:1, 1:2)
Ferencváros Bp. ESMTK
szombat 21.09.2013, 19:15 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Vége a találkozónak, a tegnapi után ismét a hosszabbításban nyert a Miskolc, ezzel visszavágott a két héttel ezelőtti 6-2-es vereségért a Ferencvárosnak és négy ponttal zárja a hétvégét. Az Újpest után a Fradi is ponttal távozik viszont Miskolcról. Köszönöm a figyelmet, további kellemes hétvégét! (21:40:25)

64:45
    A Miskolc gólt szerzett!
    Az előbb Knox még a kapuvasat találta el az üres kapu helyett, majd a következő akcióból tizenöt másodperccel a játékidő lejárta előtt érkezett Metcalfe, aki ziccerben kicselezte Budait és higgadtan belőtte a korongot.

64:00
    Budai lőtte ki a nézőtérre a korongot, két perc a büntetés, valakinek ki kell ülnie és Pál lesz az

63:50
    Popovics lőtte bele Budaiba a korongot, nem sokkal később Rafaj is megtette ugyanezt

63:30
    Sijka próbálkozott a középvonalról, Gyenes védett

61:01
    Metcalfe lőtt éles szögből, nem okozott valódi veszélyt.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Vége a rendes játékidőnek, jön a hosszabbítás, akárcsak tegnap – ez egy ilyen hétvége.

55:00
    Miskolczi lőtt balról, majd elesett és a jégen maradt, áll a játék, de Miskolczi jól van, lekorcsolyázik a pályáról

53:02
    Máris egyenlít a Miskolc, Knox kapott passzt a hosszú oldalon és behúzta a bal felsőbe. 4-4

51:43
    A Ferencváros gólt szerzett!
    Vezet a Ferencváros, Potila jobbról adott középre, Fodor pedig közelről bevágta. 3-4

47:53
    Pont amikor a hazaiak kiegészültek, egyenlít az FTC. Az új svéd légiós, Lindquist szerezte a gólt Horváth passzából

47:00
    Ericsson lövésébe szúrt bele Mestyán, Gyenes védett szépen

45:50
    Vojtkó kap kettő plusz tíz perces kiállítást hátulról lökésért.

40:01

Véget ért a második harmad, amely fordulatos játékot és három gólt hozott. A mérkőzés továbbra is nyílt, a záró harmadban még mindkét csapatnak megvan a lehetősége, hogy a maga javára döntse el a meccset.

34:55
    Technikai szünet, az egyik reklámtábla elmozdult a helyéről a hazaiak kapuja mögött

34:32
    Faith tette középre a korongot, amire ismét Metcalfe érkezett jól és kettőre növelte csapata előnyét

34:04
    Tilos felszabadításokkal múlatják az időt a csapatok

32:21
    Hegyi lőtt messziről, Budai védett

30:15
    Pál próbálta begyötörni a korongot Gyenes mögé sikertelenül, kiegészül közben a vendég csapat

26:00
    Kanadai összjáték végén szereztek vezetést a Jegesmedvék. Knox tette be a korongot balról, Metcalfe érkezett a hosszú oldalon és a kapuba húzta a korongot. 2-1

20:01

Vége az első játékrésznek, nagyobb iram és több esemény jellemezte a harmadot, mint a tegnapi Miskolc – Újpest meccset, amit jól jelez, hogy már annyi gól született, mint tegnap a rendes játékidő alatt. Az állás 1-1, folytatás negyed óra múlva

20:00

19:35
    Szilágyi lőtt kevéssel mellé, meghúzza a harmad végét a hazai csapat

18:55
    Most viszont van gól, Dubek használta ki az emberelőnyt, közeli lövéssel egalizált

17:19
    Mestyán áll ki két percre gáncsolásért, a harmad vége előtt emberelőnyben küzdhet az egyenlítésért a Miskolc

6:15
    Mestyán megpattanó lövését védte lábbal Gyenes.

00:01

Máris folytatódnak a MOL Liga küzdelmei, a tegnapi – meglepően nyögvenyelősre sikerült – Újpest elleni győzelem után ma a Ferencvárost fogadják a Jegesmedvék.

A Fradi szintén jégre lépett tegnap, hazai pályán szenvedtek 4-2 arányú vereséget a Dunaújvárostól.

A Jegesmedvék és az FTC egyszer már találkoztak a szezonban Miskolcon, akkor a vendégek meglepetésre sima, 6-2-es győzelmet arattak. Vajon ismét legyőzik a Jegesmedvéket, vagy sikerül visszavágniuk Láda Balázséknak? Tartsanak velünk 19.15-től és kiderül!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:15 - kor kezdődik.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 19. Dubek, 26. Metcalfe (Knox), 35. Metcalfe (Faith), 54. Knox (Metcalfe), 65. Metcalfe – 13. Sijka (Kiss), 38. Sijka (Lencsés), 48. Lindquist, 52. Fodor (Potila)