DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 5:4 (hosszabbítás vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
szombat 21.09.2013, 19:15 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

64:45
    A Miskolc gólt szerzett!
    Az előbb Knox még a kapuvasat találta el az üres kapu helyett, majd a következő akcióból tizenöt másodperccel a játékidő lejárta előtt érkezett Metcalfe, aki ziccerben kicselezte Budait és higgadtan belőtte a korongot.

64:00
    Budai lőtte ki a nézőtérre a korongot, két perc a büntetés, valakinek ki kell ülnie és Pál lesz az

55:50
    Fogásért ül ki Fodor két percre

53:02
    Máris egyenlít a Miskolc, Knox kapott passzt a hosszú oldalon és behúzta a bal felsőbe. 4-4

51:43
    A Ferencváros gólt szerzett!
    Vezet a Ferencváros, Potila jobbról adott középre, Fodor pedig közelről bevágta. 3-4

48:31
    Ericsson ül ki már nem először, Hajós kezére ütött rá

47:53
    Pont amikor a hazaiak kiegészültek, egyenlít az FTC. Az új svéd légiós, Lindquist szerezte a gólt Horváth passzából

45:50
    Vojtkó kap kettő plusz tíz perces kiállítást hátulról lökésért.

34:32
    Faith tette középre a korongot, amire ismét Metcalfe érkezett jól és kettőre növelte csapata előnyét

28:19
    Két percig pihen Ericsson magas bottal való játékért

26:52
    Lencsé akadályozásért áll ki két percre

26:00
    Kanadai összjáték végén szereztek vezetést a Jegesmedvék. Knox tette be a korongot balról, Metcalfe érkezett a hosszú oldalon és a kapuba húzta a korongot. 2-1

23:52
    Metcalfe a kiállított fogásért

21:06
    Ericsson akadályozásért áll ki két percre

18:55
    Most viszont van gól, Dubek használta ki az emberelőnyt, közeli lövéssel egalizált

17:19
    Mestyán áll ki két percre gáncsolásért, a harmad vége előtt emberelőnyben küzdhet az egyenlítésért a Miskolc

12:45
    Gyors kontra végén megszerezte a vezetést a Fradi, a találat szerzője Sijka

2:50
    Borbás áll ki bottal akasztás miatt.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 19. Dubek, 26. Metcalfe (Knox), 35. Metcalfe (Faith), 54. Knox (Metcalfe), 65. Metcalfe – 13. Sijka (Kiss), 38. Sijka (Lencsés), 48. Lindquist, 52. Fodor (Potila)