FTC Rail Cargo Hungaria
37:26 (18:15)
DVSC - TVP AQUATICUM
szerda 16.10.2013, 18:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

Nehezen lendült játékba a zöld-fehér együttes, a félidőben "csak" három góllal vezettek az első harminc percben tapadó Debrecen ellen. Aztán a második félidőben beindult az a bizonyos úthenger, és innen már nem volt megállás. Csak az volt a kérdés, hogy meglesz-e a tíz gólos hazai győzelem. Tomori és Vérten vezérletével a találkozó végén már ez sem volt kérdés.
    Összességében a Ferencváros könnyedén is megérdemelten nyert egy közel sem gyenge Debrecen ellen.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:28:36)

60
    Mérkőzés vége. (37:26)

60
    A mérkőzés utolsó támadását a hazaiak vezették, ZÁCSIK SZANDRA nevéhez fűződik az utolsó gól. Átlövésből volt eredményes. (37:26) (37:26)

59
    KARNIK SZABINA középről kozmetikázta a két csapat közti különbséget. (36:26) (36:26)

59
    TOMORI ZSUZSANNA nagy gólt akasztott a vendégek kapujába. (36:25) (36:25)

58
    MÉSZÁROS REA a befejező ember beállóból. (35:25) (35:25)

58
    KOVACSICZ MÓNIKA szélről nem hibázott. (34:25) (34:25)

58
    BARNA ÉVA átlövésből csökkenti a hazaiak előnyét. (33:25) (33:25)

57
    Hazai labdaszerzés után VÉRTEN ORSOLYA lerohanásból növeli a hazaiak előnyét. (33:24) (33:24)

56
    Zácsik adott nagy labdát a szélre, KOVACSICZ MÓNIKA pedig nagyon bevágta. (32:24) (32:24)

55
    A vendégek támadásával folytatódik a mérkőzés. A Debrecen akciója a hazai blokkban halt el, támadhatnak a zöld-fehérek. (31:24) (31:24)

54
    A Debrecen időt kért. (31:24) (31:24)

54
    Sikertelen vendégtámadás után TOMORI ZSUZSANNA betörésből nem hibázta el a lehetőséget. (31:24) (31:24)

53
    Karnik Szabina megy ki két percre miután Zácsikot rángatta meg. (30:24) (30:24)

53
    ZÁCSIK SZANDRA ment be a darálóba, védővel a nyakán is bevágta. (30:24) (30:24)

52
    Hosszas vendégtámadás után Szikora védett egy lövést. (29:24) (29:24)

51
    Vértent vitték földre, jöhet a hazaiak büntetője. TOMORI ZSUZSANNA esélyt nem adott a vendégek kapusának. (29:24) (29:24)

50
    KARALYOS ORSOLYA volt határozott, betörése után Szikora tehetetlen volt. (28:24) (28:24)

49
    Kivédekezett vendég támadás után Kovacsicz lába a vonalat érte. A Debrecen támadhat. (28:23) (28:23)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Abramovich (kapusok) – Zácsik, Cifra, Szarka, Vérten, Szucsánszki, Such, Steinbach, Kovacsicz, Tomori, Pena, Bárdi, Mészáros, Kocsis, Szamoránsky
    DVSC - TVP AQUATICUM: Lajtos, Makai (kapusok) – Bohus-Karnik, Szilágyi, Varsányi, Karalyos, Mikula, Sopronyi, Slakta, Ábráhám, Barna, Siska, Lajtos, Karnik, Valovics, Kudor

Játékvezetők: Natkai, Szalay