MTK-Budapest – EKFSC - Globál Safe 26:25 (vége) | Siófok – Dunaújvárosi KKA 24:24 (vége)
MTK-Budapest
26:25 (13:11)
EKFSC - Globál Safe
szombat 19.10.2013, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

60
    Néhány másodperccel a vége előtt Feketét rántották le gólhelyzetben. Bárány kiállításával emberhátrányban fejezi be a mérkőzést az Eger. (26:25) (26:25)

50
    Fundák kapott két percer, Gyimesi ellen szabálytalankodott. (22:21) (22:21)

43
    Pados megy ki két percre, lerántotta ellenfelét. (18:17) (18:17)

41
    Pados megy ki két percre, miután beállóban lerántotta a hazaiak játékosát. (16:17) (16:17)

38
    Pados kapott két percet, miután lerántotta ellenfelét. (14:15) (14:15)

35
    Buzsáki kapott két percet lerántásért. (13:12) (13:12)

14
    Petrovszki megy ki két percre lerántásért. Büntetőt dobhat az Eger. (5:6) (5:6)

7
    Bárzci kapott két percet lerántásért. (2:3) (2:3)

4
    Trbovic kapott két percet, emberelőnyben támadhat a Budapest-MTK. (0:3) (0:3)

MTK-Budapest: Hrankai, Kurucz, Kókai (kapusok) – Kulich, Pácz, Fundák, Fekete, Buzsáki, Kopecz, Petrovszki, Rózsa, Baross, Borbás, Barczi
    EKFSC - Globál Safe: Fekete, Sterbik (kapusok) – Gyimesi, Gasková, Molnár, Bárkai, Bárány, Hárs, Héjjas, Fehér, Pados, Trbovic, Kovács, Todorovic

Játékvezetők: Pecm, Vágvölgyi