UPC Vienna Capitals – Fehérvár AV19 3:0 (vége)
spusu Vienna Capitals
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Fehérvár AV19
kedd 22.10.2013, 19:15 • Albert Schultz Eishalle • EBEL

A bécsiek az ezt megelőző fehérvári 3-0 vereségért, teljes mértékben revansot vettek. Kapus statisztika:
    Bálizs 38(2) 95% Zaba 23(0) 100% (21:21:46)

60:00

58:33
    A Capitals gólt szerzett!
    Üres kapus góllal 3 gólosra növelték előnyüket az osztrákok. Gól: OLLSON MARCUS Assist: Klimbacher

58:00
    Az utolsó két perc kezdődött el, Bálizs elindult lefele.

56:15
    Szirányi életerős lövését Zaba a mamuttal hárítja.

53:01
    Hartl eldönthette volna a meccset, a kapu előtt közvetlenül kerül helyzetbe, de fölé lövi.

52:23
    Sarauer előtt alakul ki nagy lehetőség, de Zaba hárít.

50:44
    Az utolsó 10 percbe értünk, minden erőt megmozgatnak az ördögök a felzárkózás érdekében.

50:23
    Benk viszi be a harmadba, Zaba megint hárít, buli az ellenfél harmadában.

49:11
    Banham viszi be a bécsi harmadba, de lövés nincs a támadásból.

47:04
    Mindkét csapat kiegészült.

47:02
    A másik oldalon Rotter előtt marad ki nagy lehetőség.

46:32
    Mihály közvetlen közelről lőhetett, ám Zaba nagyszerűen védte, a bécsi védők pedig felszabadítanak.

45:04
    Magosi és Veideman összeakaszkodása 2 – 2 perces büntetést ért. 4 a 4 ellen folytatódik a játék.

39:20
    Yellow Horn viszi be a harmadba, Kovács előtt alakul ki lehetőség de az eredmény nem változik.

37:22
    Banham lövi rá, majd a kapu mögül tenné vissza, de nem érkezik második hullám.

36:50
    Bálizs véd nagyot, a korong nem jön ki róla, buli a fehérvári harmadban.

35:54
    Hazaiak teljes létszámban.

35:40

33:54
    Naglich lép ki emberhátrányból, akivel szemben Schlacher követ el szabálytalanságot, 4 a 4 ellen folytatódik a játék!

33:40
    Bálizs követ el el szabálytalanságot fogásért, Kiss Dániel üli le a 2 percet.

28:45
    Ferland távoli passzát Justin Keller vágja be Bálizs ketrecébe

28:45
    JUSTIN KELLER, assist: Ferland

28:25

27:15
    Felállnak a fehérváriak a harmadban, de sajnos komolyabb helyzetig nem sikerült eljutni.

26:25
    Jonathan Ferlandot küldik ki a bírók, gáncsolásért.

20:01

A kapura lövés száma (16-6 a hazaiak javára) is mutatja, hogy az első harmad inkább az ördögök védekezéséről szólt.

20:00

19:34

18:27

17:34
    Eddig tartott az előny, Yellow Horn-t is kiküldik bottal ütésért.

16:27
    Esély az egyenlítésre! Jonathan Ferlandot állítják ki gáncsolásért.

15:33
    PUSCHNIK KEVIN szerezte az első bécsi gólt. Assist: Hartl, Fischer

13:50
    Vendégek teljes létszámban. Sikerül kivédekezni ezt az emberhátrányt is.

12:30
    A bécsi védő elveszti a korongot, Kovács és Sikorcin indul meg emberhátrányból, gól nem születik. De a bécsiek kontráznak, Gratton lövése éppen elkerüli a kaput.

11:50
    Tokaji ül ki két percre fogásért.

08:36

06:36
    Sarauer ismét szabálytalankodik, a kiállítás oka ezúttal is gáncsolás.

05:55
    Vendégek teljes létszámban. Nem sikerül a bécsieknek gólra váltani az előnyüket.

03:55
    Sarauert küldik ki gáncsolásért.

03:00
    Oulette a kapu mögül teszi vissza Schlachernek, aki fonákkal kapura lő, de Bálizs véd!

00:01

A SAPA Fehérvár AV19 ezúttal a UPC Vienna Capitals otthonába tesz látogatást. Este kiderül, hogy sikerül-e pontot rabolni Rotterék otthonából.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:15 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 16. Puschnik Kevin (Hartl Nikolaus, Fischer Mario), 29. Justin Keller (Jonathan Ferland), 59. Olsson Marcus

spusu Vienna Capitals: Zaba (Bauer J.) – Fraser, Matheson, Ferland, Ouellette, Schlacher – Veideman, Fletcher, Fortier, Gratton, Olsson – Klimbacher, Peter, Fischer, Schiechl, Hartl – Seidl, Puschnik, Keller, Sylvester, Rotter – vezetőedző: Tommy Samuelsson másodedző: Phil Horsky
    Fehérvár AV19: Bálizs (Rajna) – Pozsgai, Jackman, Sarauer, Naglich, Banham – Szirányi, Tokaji, Kovács, Sikorcin, Magosi – Hetényi, Gawryletz, Benk, Yellow Horn, Mihály – Orbán, Kiss, Tóth, Nemes, Kocsis – vezetőedző: Marty Raymond – másodedző: Rob Pallin

Játékvezetők: Gebei, Kaspar, Hofer, Németh.