UPC Vienna Capitals – Fehérvár AV19 3:0 (vége)
spusu Vienna Capitals
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Fehérvár AV19
kedd 22.10.2013, 19:15 • Albert Schultz Eishalle • EBEL

A bécsiek az ezt megelőző fehérvári 3-0 vereségért, teljes mértékben revansot vettek. Kapus statisztika:
    Bálizs 38(2) 95% Zaba 23(0) 100% (21:21:46)

60:00

58:33
    A Capitals gólt szerzett!
    Üres kapus góllal 3 gólosra növelték előnyüket az osztrákok. Gól: OLLSON MARCUS Assist: Klimbacher

58:00
    Az utolsó két perc kezdődött el, Bálizs elindult lefele.

56:15
    Szirányi életerős lövését Zaba a mamuttal hárítja.

53:01
    Hartl eldönthette volna a meccset, a kapu előtt közvetlenül kerül helyzetbe, de fölé lövi.

52:23
    Sarauer előtt alakul ki nagy lehetőség, de Zaba hárít.

50:44
    Az utolsó 10 percbe értünk, minden erőt megmozgatnak az ördögök a felzárkózás érdekében.

50:23
    Benk viszi be a harmadba, Zaba megint hárít, buli az ellenfél harmadában.

49:11
    Banham viszi be a bécsi harmadba, de lövés nincs a támadásból.

47:04
    Mindkét csapat kiegészült.

47:02
    A másik oldalon Rotter előtt marad ki nagy lehetőség.

46:32
    Mihály közvetlen közelről lőhetett, ám Zaba nagyszerűen védte, a bécsi védők pedig felszabadítanak.

45:04
    Magosi és Veideman összeakaszkodása 2 – 2 perces büntetést ért. 4 a 4 ellen folytatódik a játék.

39:20
    Yellow Horn viszi be a harmadba, Kovács előtt alakul ki lehetőség de az eredmény nem változik.

Gólok és gólpasszok: 16. Puschnik Kevin (Hartl Nikolaus, Fischer Mario), 29. Justin Keller (Jonathan Ferland), 59. Olsson Marcus

spusu Vienna Capitals: Zaba (Bauer J.) – Fraser, Matheson, Ferland, Ouellette, Schlacher – Veideman, Fletcher, Fortier, Gratton, Olsson – Klimbacher, Peter, Fischer, Schiechl, Hartl – Seidl, Puschnik, Keller, Sylvester, Rotter – vezetőedző: Tommy Samuelsson másodedző: Phil Horsky
    Fehérvár AV19: Bálizs (Rajna) – Pozsgai, Jackman, Sarauer, Naglich, Banham – Szirányi, Tokaji, Kovács, Sikorcin, Magosi – Hetényi, Gawryletz, Benk, Yellow Horn, Mihály – Orbán, Kiss, Tóth, Nemes, Kocsis – vezetőedző: Marty Raymond – másodedző: Rob Pallin

Játékvezetők: Gebei, Kaspar, Hofer, Németh.