A-HÍD Szeged - Valdor Szentes 22:10 (vége) | Kaposvári VK - BVSC- Zugló 8:16 (vége)
PVSK-Füszért - Széchenyi Bank-FTC 9:8 (vége) | YBL Waterpolo Club - ZF-Eger 9-22 (vége)
Kaposvári VK - BVSC- Zugló

8:16

(2:2, 1:5, 2:4, 3:4)

szombat 26.10.2013, 16:00 • Kaposvár, Városi Fürdő • E.ON Férfi OB I

Vége a mérkőzésnek, a vendég BVSC könnyen viszi el a 3 pontot Kaposvárról. Nem volt egy súlycsoportban a két csapat a mai napon, a Kaposvár könnyedén szórta el a labdákat, amelyet a BVSC könyörtelenül kihasznált. Az időmérő okozta galiba inkább a kaposváriakat zavarta meg, mely addig még előnyben volt. Jövő héten az ennél is jobb játékerőt képviselő Eger gárdája látogat Kaposvárra, ami még ennél is nehezebb mérkőzésnek ígérkezik a kaposváriak számára. Az összképet tekintve a BVSC megérdemelten nyert idegenben. (17:32:48)

32
    SZILVASÁN PATRIK szerzi a találkozó utolsó gólját a bal oldalról, 6 méterről a kapus kezei között. 8:16

32
    MEZEI TAMÁS szerez gólt. 7:16

31
    Dőry szór el ismét felelőtlenül egy labdát, azonban a BVSC sem tud már teljesen koncentrálni.

30
    Juhász-Szelei ejtése után megúszott NYÉKI BALÁZS és egy az egyben a kapussal könnyű gólt szerez. 7:15

30
    Dőry adja el a labdát könnyedén, így ismét helyzetbe hozza a BVSC-t, amit nem tudnak kihasználni.

29
    Szabó lő a kapu mellé, Szécsi indítását azonban lelesik a vendégek de a támadás végén lejár az idő.

27
    5 Méterest kap a BVSC, NYÉKI BALÁZS SZécsi feje fölött megszerzi a vendégek 14. gólját. 5:14

26
    Kiállítás a vendégeknél, melyet Lajkó Nikolas nem tud kihasználni.

26
    BORSÓS ENDRE egy eladott kaposvári labda után megúszott a jobb oldalon és könnyen betalál 4 méterről. 5:13

25
    Kivédekezte a támadást a Kaposvár.

25
    Az utolsó ráúszásnál a vendégek korán indultak, így a Kaposvár kapja meg a labdát, melyet egyből el is veszít.

Vége a harmadik negyednek, a vendégek az utolsó játékrész előtt 7 góllal, magabiztosan vezet.

24
    A középkezdés után LÉTAY KRISZTIÁN középről, 7 méterről Szécsi mellett a bal alsó kapufa mellé helyez. 5:12

24
    PRIKIDÁNOVICS NÁNDOR centerből lövi el a kapus mellett. 5:11

24
    Létay Krisztián bejátszását a bal oldalról KOTSIDIS NIKOLAOS húzza a bal alsóba. 4:11

23
    Dobos Dávid lövése a kapufán köt ki, támadhat a BVSC.

23
    Szilvasán lövését a vendégeknél Szabó Bendegúz blokkolja. A kontra után azonban Nyéki lövését Szécsi bravúrral védi.

22
    A vendégeknél TELEGDY ANDRÁS egy bejátszás után húzásból lő a kapu jobb felső sarkába. 4:10

21
    DŐRY FARKAS szánta el magát lövésre a jobb oldalról, lövése a bal felső sarokban köt ki. 4:9

21
    Emberelőnyben a vendégek. A center bejátszás után KOTSIDIS NIKOLAOS szerez gólt. 3:9

20
    Prikidánovics lövését blokkolják a védők, a támadás közben Marcz Tamás időt kér.

20
    Körbeadogatja a BVSC a labdát, azonban Nyéki Balázs nem végzi el a szabad dobást időben, így jöhet a Kaposvár.

19
    Kiállítás a vendégeknél, de Dőry lövését könnyedén fogja a kapus.

18
    AMBRUS FERENC centerből szerzi a vendégek 8. gólját. 3:8

18
    Szécsi indítja Juhász-Szeleit, azonban a bejátszását megszerzik a védők.

17
    5 métereshez jutnak a vendégek, de Borsós a kapufára lövi.

17
    Ráúszás után a második félidőben is a Kaposvár játékosa hozza el a labdát azonban a lövés a kapu fölött száll el.

Az első félidőben a Kaposvár szerzett 2 gólos vezetést, de a vendégek az időmérő meghibásodása után átvették az irányítást, így a nagy szünetben 4 gólos előnnyel várják a folytatást.

16
    Juhász-Szelei szabálytalankodott, 5 méterest dob a BVSC, melyet BORSÓS ENDRE gólra vált. Így már 4 gólos a vendégek előnye. 3:7

16
    A Kaposvár nem tudta gólra váltani támadását.

16
    Emberelőnyben támadott a BVSC, melyet MÉSZÁROS CSABA használt ki. 3:6

16
    Hazai labdaszerzés után Kovács Olivér úszott meg de ziccerből ismét remekül hárított Györke.

15
    KOTSIDIS NIKOLAOS középről, 8 méterről a jobb felső sarokba lövi a labdát. 3:5

14
    Szöglet után ismét támad a Kaposvár, azonban a paszz hosszú, jöhet a BVSC.

13
    Büntetőt kap a Kaposvár, Surányi László lövését hárítja a kapus.

12
    Emberelőny után Benic lövését védi Györke.

12
    Elveszíti a labdát a BVSC, jöhetnek a hazaiak.

11
    Kutasi lövését a kapufa hárítja.

11
    Kiiállítás a Kaposvárnál, a BVSC időt kér. Kiegészül a Kaposvár, de abban a pillanatban MEZEI TAMÁS jobb oldalról lő a kapuba. 3:4

9
    Egyenlít a BVSC, BORSOS ENDRE a gólszerző, bal oldalról a rövid felsőbe bombáz. 3:3

9
    Ráúszás után ismét a Kaposvár hozza el a labdát. Emberelőnyből JUHÁSZ-SZELEI NORBERT szerez gólt a bal oldalról. 3:2

8
    Emberelőnyben támadnak a vendégek. Egy bejátszás után TATÁR ROLAND szerez centerből gólt. 2:2

8
    Kiállítás a BVSC-nél, Surányi lövése a kapufán csattan, a BVSC időt kér.

7
    Hosszas vita után folytatódik a játék. Létay lövést 8 méterről Szécsi könnyedén védi.

7
    A kaposvári fürdőben megkezdődött az idő vissza állítása.

7
    1 perc 20 másodperc van vissza az első negyedből, a BVSC támadhat, az első negyedet lejátszák.

7
    Azon folyik a vita, hogy OB1-es meccset lehet-e kézi időméréssel tovább folytatni. A BVSC csapata ragaszkodik a géphez, mivel arra hivatkoznak, hogy kell lenni tartalék időmérő szerkezetnek. Egyelőre áll a játék, a játékvezetők és csapatvezetők tanakodnak a folytatásról.

7
    Az eredményjelző sokadik elromlása után kézi időmérésre állnak át a játékvezetők.

7
    Gyönyörű bejátszás után bravúrral hárít Györke.

6
    Surányi lövésébe beleérnek, kapufáról szögletre vágódik a labda, továbbra is marad a labda a hazaiaknál.

6
    Ismét áll a játék, az eredményjelző meghibásodott.

6
    Surányi lövését szögletre tolja a kapus.

5
    Mészáros Csaba a kapufát találja el.

5
    Berta lövése a kapufán csattan.

5
    Kiállítás a Kaposvárnál, de Nyéki Balázs lövését védi Szécsi.

4
    Kiállítás után, a gólszerző KOTSIDIS NIKOLAOS. 2:1

4
    lejárt a támadóidő, a bejátszást megszerzik a vendégek.

3
    Emberelőnyben a BVSC. Mezei lövését Szécsi védi.

1
    KOVÁCS OLIVÉR szerezte a találkozó első gólját, a bal felső sarokba bombázott. 1:0

1
    Kaposvár hozta el a labdát.

A két csapat kezdő csapatai:
    Kaposvári VK: Szécsi – Benic, Berta, Kovács, Dőry, Surányi, Juhász-Szelei,

BVSC Zugló: Györke – Szabó, Mezei, Kotsidis, Nyéki, Létay, Borsós

Hétvégén, szombaton 16.00 órakor kerül sor a BVSC-Zugló vendégjátékára a kaposvári fürdőben. A Kaposári VK ezelőtti hazai meccsét megnyerte, de utána két vereség kövtekezett. Most ismét a győzelem reményében ugranak vízbe, háromra növelve a megnyert mérkőzések számát. A BVSC sorozatban két megnyert meccsel a háta mögött érkezik Somogyba. Egy jó meccsre van kilátás, aki teheti látogasson ki a fürdőbe élőben megtekinteni a mérkőzést. De itt élőben online is lehetőség lesz a meccs követésére.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 16:00 - kor kezdődik.