A-HÍD Szeged - Valdor Szentes 22:10 (vége) | Kaposvári VK - BVSC- Zugló 8:16 (vége)
PVSK-Füszért - Széchenyi Bank-FTC 9:8 (vége) | YBL Waterpolo Club - ZF-Eger 9-22 (vége)
Kaposvári VK - BVSC- Zugló

8:16

(2:2, 1:5, 2:4, 3:4)

szombat 26.10.2013, 16:00 • Kaposvár, Városi Fürdő • E.ON Férfi OB I

Vége a mérkőzésnek, a vendég BVSC könnyen viszi el a 3 pontot Kaposvárról. Nem volt egy súlycsoportban a két csapat a mai napon, a Kaposvár könnyedén szórta el a labdákat, amelyet a BVSC könyörtelenül kihasznált. Az időmérő okozta galiba inkább a kaposváriakat zavarta meg, mely addig még előnyben volt. Jövő héten az ennél is jobb játékerőt képviselő Eger gárdája látogat Kaposvárra, ami még ennél is nehezebb mérkőzésnek ígérkezik a kaposváriak számára. Az összképet tekintve a BVSC megérdemelten nyert idegenben. (17:32:48)

32
    SZILVASÁN PATRIK szerzi a találkozó utolsó gólját a bal oldalról, 6 méterről a kapus kezei között. 8:16

32
    MEZEI TAMÁS szerez gólt. 7:16

31
    Dőry szór el ismét felelőtlenül egy labdát, azonban a BVSC sem tud már teljesen koncentrálni.

30
    Juhász-Szelei ejtése után megúszott NYÉKI BALÁZS és egy az egyben a kapussal könnyű gólt szerez. 7:15

30
    Dőry adja el a labdát könnyedén, így ismét helyzetbe hozza a BVSC-t, amit nem tudnak kihasználni.

29
    Szabó lő a kapu mellé, Szécsi indítását azonban lelesik a vendégek de a támadás végén lejár az idő.

27
    5 Méterest kap a BVSC, NYÉKI BALÁZS SZécsi feje fölött megszerzi a vendégek 14. gólját. 5:14

26
    Kiállítás a vendégeknél, melyet Lajkó Nikolas nem tud kihasználni.

26
    BORSÓS ENDRE egy eladott kaposvári labda után megúszott a jobb oldalon és könnyen betalál 4 méterről. 5:13

25
    Kivédekezte a támadást a Kaposvár.

25
    Az utolsó ráúszásnál a vendégek korán indultak, így a Kaposvár kapja meg a labdát, melyet egyből el is veszít.

Vége a harmadik negyednek, a vendégek az utolsó játékrész előtt 7 góllal, magabiztosan vezet.

24
    A középkezdés után LÉTAY KRISZTIÁN középről, 7 méterről Szécsi mellett a bal alsó kapufa mellé helyez. 5:12

24
    PRIKIDÁNOVICS NÁNDOR centerből lövi el a kapus mellett. 5:11

24
    Létay Krisztián bejátszását a bal oldalról KOTSIDIS NIKOLAOS húzza a bal alsóba. 4:11