RCD Espanyol – Málaga CF 0:0 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Barcelona 0:3 (vége)
RCD Espanyol
0:0 (0:0)
Malaga CF
kedd 29.10.2013, 20:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

A 0:0 ellenére nem volt ez rossz meccs, bár úgy indult.

Az első félórában csak gyötörték egymást a csapatok, majd onnan varázsütésre alakították ki a helyzeteket a támadók, de mindent kihagytak, amit lehetett.

A második félidőben Sergio Garcia még azt is kihagyta, amit nem lehetett... Egy ellentámadás végén betalálhatott volna, de így talán igazságos a döntetlen, hiszen a Malaga többet birtokolta a labdát, több helyzete volt, két kapufát is lőttek. (21:52:09)

90+3
    A beívelés végül veszélytelen, marad a 0:0!

90+3
    Szabadrúgás az utolsó percben a kaputól 30 méterre, Lanzarote áll a labda mögé

90+2
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Welington (Málaga CF), Bifoumát ütközi le.

90+1
    Anderson lépne ki középen nagy helyzetben, lesen állítják meg!

90
    2 perc a hosszabbítás

90
    Az utolsó csere az utolsó percben, a Málaga változtahat még: lemegy Darder, bejön Camacho.

89
    Antunes remek csel után ad vissza lövésre balról Andersonnak, aki 20 méterről lő, Casilla véd a jobb alsó előtt!

Meccslabdát hagyott ki Sergio Garcia, ez óriási hiba, naggyá tette a kapust.

87
    Micsoda védés! Moreno megy el a bal szélen, remekül ad be középre, Sergio Garcia 6 méterről lőhet, Caballeró bravúrral hárít!

87
    A beadást kifejelik a hazai védők, indulhat a kontra

86
    Lanzarote löki fel a jobb szélen Andersont, szabadrúgás jön, ami szöglettel ér fel.

85
    Moreno szabálytalan ismét a kaputól 32 méterre, Anderson íveli előre a szabadrúgást, veszélytelen

84
    Jobbára a Malaga támad, ők érzik inkább, hogy meg lehet nyerni ezt a meccset, az Espanyol nagyon passzív a végén, szabálytalanságok sorát mutatják be.

82
    A második csere a Málagánál: Olinga le, Juanmi be.

81
    Moreno szabálytalan Andersonnal a kaputól 35 méterre a jobb oldalon

80
    p10 Perc van hátra, vajon tudnak-e gólt szerezni a csapatok, egy találat is a győzelmet jelenthetné.