Férfi Junior Válogatott – Orosháza 27:27 (vége)
Férfi Junior Válogatott
27:27 (13:12)
Orosházi Férfi KSE
kedd 29.10.2013, 18:00 • Balatonboglár, Urányi János Sport és Szabadidő Központ • Férfi kézilabda NB1

60
    A második félidő kísértetiesen hasonlóan indult az elsőhöz, ugyanis a Férfi Junior Válogatott indiszponált kezdése után egygólos előnyből 16-14-s hátrányba került, amikor Csoknyai István időt kért. A rövid megbeszélés hatástalannak bizonyult, ugyanis a vendégek kihasználva a balatonboglári hibákat fokozatosan növelték előnyüket, Vladan Jordovic tanítványai tíz perccel a vége előtt néggyel (21-25) mentek, azonban a Csoknyai-alakulat semmit nem feladva óriási hajrába kezdett, és végül megérdemelten hozta döntetlenre a találkozót.

Köszönjük a figyelmet! (19:39:44)

60
    Buday Dániel kísérlete elakad a falban, döntetlen a vége! (27:27)

60
    Időn túli szabaddobás a vendégek javára! (27:27) (27:27)

60
    Tíz másodperccel a vége előtt kettős kiállítás: Szeitl László és Milan Mazic számára véget ért a mérkőzés. (27:27) (27:27)

60
    15 másodperc! (27:27) (27:27)

60
    45 másodperc a végéig, támadásban az Orosházi Férfi KSE! (27:27) (27:27)

60
    Vladan Jordovic kikérte utolsó idejét. (27:27) (27:27)

60
    NAGY SZABOLCS megy fel és ragaszt gyönyörű gólt a bal felső sarokba! Herjeczki Balázs esélytelen volt a lökettel szemben. EGYENLŐ! (27:27) (27:27)

59
    Egy perccel a vége előtt támad a Férfi Junior Válogatott! (26:27) (26:27)

59
    Csoknyai István időt kér! (26:27) (26:27)

59
    Morva-belemenés, jöhetnek a bogláriak, akik az egyenlítésért támadhatnak! 1 perc 30 másodperc van vissza. (26:27) (26:27)

58
    Két és fél perccel a vége előtt támadnak a vendégek, akik már csak egygólos előnyben vannak! (26:27) (26:27)

58
    Újabb labdaszerzés és egy újabb gyors lerohanás, melyet ezúttal VIZES PATRIK fejez be góllal! (25:27) (26:27)

57
    Labdaszerzést követően a gyors lerohanásból BÁNHIDI BENCE eredményes. (25:27) (25:27)

57
    Milan Mazic részesült két perces kiállításban. (24:27) (24:27)

56
    BÁNHIDI BENCE góljával három van közte négy perccel a vége előtt. (24:27) (24:27)

56
    MILAN MAZIC beállóból eredményes. (23:27) (23:27)

55
    Passzívig játszott támadás végén Vizes Patrik a jobb alsó mellé lőtte a labdát. (23:26) (23:26)