Valladolid – Real Sociedad 2:2 (vége) | Valencia – UD Almería 1:2 (vége) | Real Madrid – Sevilla 7:3 (vége)
CA Osasuna – Rayo Vallecano 3:1 (vége)
CA Osasuna
3:1 (2:0)
Rayo Vallecano
szerda 30.10.2013, 22:00 • Reyno de Navarra, Pamplona • Primera División

A második félidőben úgy folytatta a Rayo a meccset, ahogy az elsőben. A labda náluk volt, támadtak, de sok helyzetet nem tudtak kialakítani. Majd a semmiből érkezett Torres gólja, ezzel eldöntve a mérkőzést. A vendégeken még az sem segített komolyabb mértékben, hogy a 66. percben emberelőnybe kerültek. Gálvez ugyan még tudott szépíteni és a Vallecano elképesztő nyomással jött a hazaiak kapuja felé, az eredmény maradt 3-1. Az Osasuna a meccs elején mutatott hatékony játékának köszönhetően nyerte meg a mérkőzést. A meccs után az Osasuna a 16. 10 ponttal, a Rayo Vallecano 9 ponttal a 18. Mára megköszönjük egész napi figyelmüket, remélem, jól érezték magukat! A viszontlátásra! (00:24:25)

90+4
    Trashorras rúgta középre a sarokrúgást – Fernández kezébe.

90+3
    Szöglettel jöhet a vendég gárda.

90+2
    Ezután szöglet következhet. A hazaiak az ilyenkor jól bevált szögletzászló-taktikát alkalmazták, de végül bedobással jöhet a madridi csapat.

90+1
    Onwu indult meg a jobb oldalon a kapu felé, majd megpróbálta kicselezni a visszaérő Trashorrast, a labda a Rayo fedezetéről pattant a kapufára!

90+1
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

90
    Trashorras próbálta meglepni a kint álló Fernándezt 35 méterről, de sikertelenül tette mindezt, fölé ment a labda.

90
    Áll a játék, Tito fogja fájdalmas arccal a vádliját. Ez mindenképpen jó a hazai csapatnak.

89
    Torres fájlalja a lábát, de gyorsan fel is pattant, nehogy levigyék ápolni a pályáról.

88
    Gálvez lőtt 26-27 méterről, középről, de próbálkozása elkerülte a kaput.

87
    Mindenki a pamplonaiak térfelén tartózkodik Rubént kivéve! A hazai csapat azonban jól bírja a nyomást, most kétszer is tudtak menteni egy-egy beadás után.

86
    Saballs a földön a félpályánál, de már gyorsan fel is pattan, hogy elvégezhesse a szabadrúgást.

85
    Most Tito ívelt előre Larrivey felé, de ismét les. Ennél jobbat talán nem is kívánhatna jelenlegi helyzetében az Osasuna, ezzel a szabadrúgással is húzhatják az időt.

84
    Larrivey ívelt középre, meg is találta társát, de leshelyzet miatt szabadrúgés következik kifelé.

83
    Nincs több cserelehetősége a hazaiaknak, Onwu a harmadik pamplonai cserepadról beálló játékos.