HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3:2 (hosszabbítás vége) | Nové Zámky – DVTK Jegesmedvék 5:2 (vége) | Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 3:2 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
HSC Csíkszereda
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Dab.Docler
vasárnap 03.11.2013, 17:00 • Vákár Lajos Műjégpálya • MOL Liga

59:20
    Megszerzett koronggal jöhetett előre a hazai csapat, veszélyeztetve az üres kaput, de szabálytalanság történt. Huba áll ki gáncsolásért. Sevela visszatér a vendég kapuba.

56:02
    Becze kap két perces kisbüntetést fogásért.

50:55
    Mihály ül le két percre a büntetőpadra gáncsolásért.

33:51
    Hüffnert állítja ki a játékvezető két percre könyökhasználatért.

26:15
    Pavuk ül le két percre meg nem engedett testjátékért.

13:20
    Huba Péter is pihen két percre, testreütésért állította ki a játékvezető.

11:31
    Papp kerül két percre a büntetőpadra bottal akasztásért.

02:56
    Góga kap két percet térdhasználatért.

Salacz Bence

Gólok és gólpasszok: 14. Hruby (Mihály), 16. Novak (Molnár Z.), 61. Hruby – 3. Somogyi, 60. Szappanos (Ladányi)

HSC Csíkszereda: Ruczuj (Onodi) – Hruby, Góga, Novak, Mihály, Molnár Zs. – Papp, Kósa, Bíró T., Szőcs, Moldován – Bors, Flinta, Becze, Bíró O., Farkas – Adorján, Hildebrand, Péter, Molnár Z., Gecse
    Dab.Docler: Sevela (Kiss) – Huba, Jabornik, Ladányi, Gröschl, Peterdi – Lindgren, Hüffner, Somogyi, Hurtaj, Azari – Nagy R., Erdélyi, Szappanos, Pavuk, Papp – Sabados, Hegyi, Virág, Kiss

Játékvezetők: Marius Iliescu, Mihai Butucei – Keresztes Levente, Redai Botond