Békéscsaba – Kozármisleny 2:1 (vége) | Cegléd – Szolnok 1:2 (vége) | Tatabánya – Balmazújváros 2:1 (vége)
Sopron – Gyirmót 1:1 (vége) | – Szigetszentmiklós 1:1 (vége) | Nyíregyháza – Kisvárda 1:0 (vége)
1:1 (1:0)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 09.11.2013, 16:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

A NESS HUNGARY NB II. 13. fordulójában a 9. helyen álló Vasas FC a 10. helyezett SzTK-Erima együttesét fogadja. A két csapat között mindössze két pont a különbség a tabellán, tehát vendég győzelem esetén helycsere történik. A Vasas bár legutóbbi hazai meccsén kikapott a Siófoktól, de előtte otthon jól szerepelt, míg az SzTK idegenben még nyeretlen. Sőt a szigetszentmiklósiak vendégként gólt is csak egyet szereztek, de az pontot ért a Kozármisleny ellen. Meglátjuk mire mennek a Fáy utcában, kövessék velünk élőben a két csapat találkozóját!

Vasas FC: Németh – Horváth, Recklet, Izing, Engel – Cseke, Gál, Horia, Nagyházi – Remili, Berecz

cserék: Hermány, Jákó, Görgényi, Boda, Zamostny, Ádám, Wilson

Edző: Dirk Berger

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Puskás, I. Jakovljevic, Kornis, Pollák – S. Jakovljevic, Kvekveskiri – Kollega, Barna, Khous – Takács

cserék: Horváth, Ducic, Fekete, Nagy, Farkas, Bonifert, Balogh

Edző: Prisztai Viktor

Játékvezetők: Lovas László – Hofbauer Roland, Makkosné Petz Brigitta.

Hűvös idő fogadja a csapatokat, de szerencsére az eső nem esik. A játékosok már melegítenek, a mérkőzés szűk fél óra múlva kezdődik!

1

1
    A vendégek kezdik a találkozót.

2
    Khous ment el a baloldalon, de lesen kapta a labdát.

3
    Egyelőre a vendégek térfelén folyik a játék, de kapuralövés még nem volt.

4
    Bereczé az első lövés, 20 méterről alig téveszti el a kaput.

5
    Remili indulna középen de tisztáznak a vendégek előle.

6
    Pollák egymás után második bedobását küldi Takács felé, de nincs veszély belőle.

7
    Remili próbált befordulni a 16-os sarkánál, de kirúgás lett a dologból.

8
    Szabadrúgást kap a vendég csapat, jó 30 méter a távolság.

8
    Németh húzza le simán a labdát.

9
    Recklet adja el a labdát utolsó emberként, de Takács lassan vezeti a labdát és Némethbe lő.

10
    Most a Vasas kap szabadot jó helyről, középről, mintegy 25 méter a távolság.

10
    Remili lő hatalmas felsőlécet, a levágódó labdát pedig Sánta húzza le.

11
    Hasonló helyről most vendég szabadrúgás.

11
    Ez csak a sorfalig jut.

12
    Hatalmas helyzet Berecz előtt, 10 méterről középről lőhet, de blokkolnak a védők.

14
    Az első negyed órát megnyomta a Vasas, és ez helyzetekben is megmutatkozott!

15
    Horváth követ el taktikai faultot az ellenfél térfelén.

16
    Tovább támad a Vasas, Horváth kap szép labdát a jobbszélen, de beadása szögletre vágódik.

17
    Újabb szöglet, ezúttal kicsiben, de Remili beadása nem hoz veszélyt.

18
    Recklet rúgja meg Horia felé, de hosszú az indítás.

19
    Ivan Jakovljevic végezhet el szabadot 30-ról, de pontatlan a beívelés.

20
    Remili kicsit jobbról hatalmas helyzetben, a kapusba lő. 10 méter volt a távolság.

21
    Khousék próbálkoznak a baloldalon, de Recklet szereli őt.

23
    Berecz lőtt 22 méterről középről, de jócskán fölé.

24
    Vendég szabadrúgás baloldalról, 25 méterre a kaputól.

24
    Kollega tekerte be, de csak Horiaig jutott.

24
    Horia már a másik oldalon nagy ziccerben, jobbról 8 méterről lő, de Sánta véd nagyot.

25
    A kapus lent marad, ápolni is kell.

25
    A Vasas gólt szerzett!

Remili szöglete jött veszélyesen, és egy megpattanás után GÁL MÁTYÁS közvetlen közelről a kapuba talál!

27
    Vendég szöglet, de Németh kibokszolja a labdát.

28
    Recklet megint a saját térfelén passzolja el a labdát, de Engel kisegíti.

29
    Továbbra is hátul adogat a hazai együttes.

30
    Khous most a jobboldalon keverget, de nem jut beadásig.

31
    Slobodan Jakovljevic marad lent egy összecsúszás után, de nincs szükség orvosra.

33
    Egészpályás indítás Horia felé, a védő el akarta engedni, de hozzá ért a labdához így szöglet.

37
    Az eső kicsit megfogta a játékot, Recklet megint pontatlan középhátvédként.

38
    Kollegát indítják a baloldalon, de szépen ment becsúszva Horváth.

38
    20 méterről hazai szabadrúgás, kicsit balról, jó szögből. Remili a labda mögött.

39
    Ez most magasan a kapu fölé szállt.

40
    Jobboldali beadás a vendégektől, de Izing gyűjti be a labdát.

41
    Szép labdát kapott jobbról Takács, de 11 méterről mellé lőtt.

42
    Cseke adott szép labdát középre, de nem tudta átvenni Horia.

44
    Berecz harcol ki egy szabadot a középpályán.

45
    Horváth cselezget jobb oldalt, de nem jut el beadásig.

45+1
    Újabb hazai szabadrúgás, Remili teszi le Horváthnak, de nem sikerül beadni.

45+1
    Izing kap sárgát a félidő vége előtt.

Végig mezőnyfölényben játszott a hazai csapat, Remili révén kapufát is lőtt már a meccs elején. Aztán a félidő közepén góllá is érett a fölény, Gál kotort be egy szöglet utáni lecsorgó labdát. Ezután elkezdett esni az eső is, a helyzetek száma ezzel együtt csökkent, az 1:0 eredmény a játék képének megfelelő.

A szünetben 11-es rúgó versenyt láthatnak a jelen lévő szurkolók, a hazaiak cserekapusa, Hermány áll a kapuban.

46

47
    Hátul adogat a hazai csapat egyelőre.

48
    Remili ment el a baloldalon alapvonalig, de belelépnek a beadásába.

49
    Takács elől fejeli haza Izing a labdát.

50
    Izing íveli fel a labdát, de eléggé céltalanul.

50
    Vendég szöglet következik.

51
    A Szigetszentmiklós gólt szerzett!

TAKÁCS TAMÁS érkezett nagyszerűen a beadásra és 3 méterről fejelt a kapuba.

53
    A hazai szurkolók elégedetlenek, a játékosok pedig hátul passzolgatnak.

54
    Takács tisztán lőhetett kicsit jobbról 13 méterről, de nem talál kaput.

55
    Remili lő jobb összekötőből, de belevetődnek a védők.

56
    Takács rúgott oda Nagyházinak, de nincsen sípszó.

57
    Remili vert át egy embert a jobb szélen, majd letaglózták. Szabadrúbás.

57
    Remili kapura csavart, de a rövid alsónál tisztáznak.

58
    Engel Alex kapott sárgát Khous felvágásáért. Más vendég játékos a térfélen sem volt.

59
    Jobbról jön a vendég beadás, de Reckletről vágódik le.

60
    Ivan Jakovljevics fordul kapura 16-ról, de fölé lő.

61
    Berecz törne be baloldalon a 16-oson belülre, de szerelik.

62
    Khoust kellett ápolni kicsit.

63
    Remili elől ment Kornis a 16-oson belül.

64
    Takácsnak picit hosszú az indítás, Németh szedi fel a labdát.

64
    Horia beadását fejelik ki a vendég védők.

65
    Nagyházi lő bal oldalról 20 méterről, de Sánta magabiztosan üti ki a labdát.

66
    Jó 25 méteres vendég lövés, Németh üti fölé a labdát.

67
    Remilit rántotta vissza Puskás Gábor a bal szélen.

68
    Újabb indítás Takács felé, de kirúgás lett a dologból.

69
    Takács jobbról tör be a büntető területen belülre, de 14 méterről az oldalhálóba lő.

70
    Teljesen visszaesett a Vasas játéka, csak vendég helyzeteket láthatunk a második félidőben.

71
    Kollega ad be jobbról, de kikanyarodik a labda.

72
    A hazaiak cserélnek, Horia helyett Wilson a pályán.

74
    Kollega helyett Bonifert a vendégeknél.

76
    Cseke cselzi be magát a bal oldalon, de szerelik.

77
    A frissen beállt Wilson nagy helyzetben jobbról 11 méterről lőtt kicsivel kapu mellé.

78
    Most meg tudja tartani a labdát a Vasas, de játékukat rengeteg pontatlanság jellemzi.

79
    Vendégeknél a gólszerző Takács jön le, helyén Fekete Ádám.

80
    Bonifert kap használhatatlan labdát a jobb szélen.

81
    Puskás ad be jobbról, de Fekete lekésik középen.

82
    Gálnak készítette le Remili, és a középpályás 25-ről kapásból lőtt. Nem tévesztett sokat.

83
    Khous helyett Nagy a vendégeknél.

85
    Újabb vendég kontra, de Engel tud menteni a saját térfelének közepén.

86
    A saját térfelükön is pontatlanok a hazaiak, nem is nagyon jutnak előre.

87
    Wilson harcol ki egy szabadrúgást a középpályán.

87
    A vendégek 23 méteres baloldali lövéssel fejezik be kontrájukat, de veszély nem lett belőle.

88
    A hazaiak felívelésekig sem nagyon jutnak, a szurkolók igencsak elégedetlenkednek.

90
    A Vasas nem jut helyzetig, a vendégeknek pedig jónak tűnik az eredmény.

90+1
    Jobb oldalról, 20 méterről nagyon jó helyről kap szabadrúgást a hazai csapat.

90+1
    Pollák kap sárga lapot.

90+2
    Remili a sorfalba lövi, szöglet.

90+2
    Jó volt a beadás, de kapu mellé száll a fejes.

90+3
    Sárgát kap Slobodan Jakovljevic.

Az első félidő alapján megérdemelten vezettek a hazaiak, de a második félidő teljesen mást hozott. A vendégek megérezték, hogy van keresnivalójuk, előbb egyenlítettek majd veszélyes kontrákat is vezettek. Végül döntetlen lett a vége, aminek a vendégek örülhetnek jobban.
    Köszönjük figyelmüket! (17:52:05)

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 25. Gál – 51. Takács

Lapok:   35. Nagyházi (VAS), 45+1. Izing (VAS), 58. Engel (VAS) – 67. Puskás (SZTK), 90+1. Pollák (SZTK), 90+3. Jakovljevic. (SZTK)

: Németh – Horváth, Recklet, Izing, Engel – Cseke, Gál, Horia (72. Wilson), Nagyházi – Remili, Berecz

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Puskás, I. Jakovljevic, Kornis, Pollák – S. Jakovljevic, Kvekveskiri – Kollega (74. Bonifert), Barna, Khous (83. Nagy) – Takács (79. Fekete)

Játékvezetők: Lovas László – Hofbauer Roland, Makkosné Petz Brigitta