Dab.Docler – Corona Brasov Wolves 3:2 (vége) | Budapešť – HSC Csíkszereda 3:5 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Nové Zámky 5:6 (0:1 szétlövés után)
Dab.Docler
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
Corona Brasov Wolves
vasárnap 17.11.2013, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

A végén Dab.Docler – ASC Corona Brasov 3-2. Az utolsó harmadban kisebb szívinfarktuson mehettek át a hazai szurkolók, hiszen előbb Zsók, majd Hietamaki góljával már az ötvenedik percre kiegyenlített a Brassó. Szerencsére innen is sikerült felállnia a Bikáknak, s Lindgren emberelőnyös góljával végül megnyerték a meccset! (20:25:51)

54:30
    Peterdi szerzett korongot a támadóharmadban, Ladányihoz passzolt, aki Polcba lőtte a korongot

53:30
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: VICTOR LINDGREN! Gólpassz: Lubomir Hurtaj!
    Hurtaj cselezgetett a kapu előtt, majd hátratette a korongot, Lindgren pedig elemi erővel lőtte ki a bal alsó sarkot!

49:00
    A Brassó gólt szerzett! Gólszerző: JUHAMATTI HIETAMAKI!
    Bedobás után Hietamakihoz kerül a korong, aki a kékvonalról Sevela válla fölött lövi a Brassó 2. gólját!

48:57
    Saluga kap egy remek kiugratást, de Sevela gyorsabb volt és rátenyerel a korongra

48:03
    Szappanos passzol az üresen álló Pavukhoz, lövését Polc védi

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 21. Huba (Ladányi), 32. Szappanos (Erdélyi), 54. Lindgren (Hurtaj, Hegyi) – 45. Zsók (Wehrs), 49. Hietamaki (Péter R.)

Dab.Docler: Sevela (Kiss T.) – Huba, Jabornik, Ladányi, Peterdi, Gröschl – Lindgren, Hüffner, Somogyi, Hurtaj, Azari – Nagy R., Erdélyi, Szappanos, Pavuk, Papp – Hruby, Sabados, Kiss Á., Hegyi, Virág T.
    Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Nagy Cs., Petres, Antal, Saluga – Mastaleriu, Hietamaki, Virág Cs., Bonar, Molnár Zs. – Pysarenko, János, Gliga, Péter R., Zsók – Márton, Péter Zs., Bálint, Dumitru, Imecs

Játékvezetők: JAN CAPRNKA, VARJÚ ÁRPÁD, Gangel László, Székely Gergely