Nové Zámky – Miskolci Jegesmedvék 4:1 (vége) | Budapešť – Ferencváros Bp. ESMTK 2:3 (vége)
UTE Újpest Budapešť
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
péntek 22.11.2013, 18:00 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Nem hozott csalódást a mérkőzés a végletekig izgalmas és kiéleződött csatát hozott a két fővárosi csapat meccse. A Ferencváros egy góllal nyert itt a Megyeri úton, de az Újpest is rendkívül jól játszott a mai estén.
    Köszönöm a figyelmet! (19:56:15)

60:00
    Tőkési Lajos kapott még 10 perc fegyelmit a végén.

60:00

59:45
    Újpesti emberelőny!
    Andreas Lindquist ment ki két percre bottal lökésért.

59:34
    Horváth és Dömötör lövését is fogta bravúrral Budai, de kiállítás lesz a Fradinál.

59:10
    Pleszkán lement a pályáról.

59:00
    1 perc van hátra.

58:10
    Egyenlőre Pleszkán maradt kapujában.

58:10
    1:50-el a vége előtt időt kért az Újpest!

56:54
    Dömötör lőtt a kék vonalról, de lövését fogta Budai.

55:54
    Mestyán lövése kerülte el a kaput.

54:48
    Pichler Ádám vitte be a korongot a támadó harmadba, de lövése keresztbe ment a kapu előtt.

52:32
    Az Újpest gólt szerzett!
    FARKAS LŐRINC vitt be egy korongot a harmadba, majd a harmad közepéről lőtt a kapu jobb sarkába védhetetlenül.

50:30
    Sweeney remek lövését fogta Budai.

50:00
    Farkas nem tudott kapura tenni egy korongot a kapu előtt.

47:52
    Borbás ugrott ki ziccerben, de nem tudta rendesen maga előtt tartani a korongot.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 35. Dömötör (Sweeney), 53. Farkas – 8. Ojanen (Vaszjunyin), 20. Borbás (Tőkési, Kiss G.), 46. Borbás (Pál)

UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Hajek) – Zalavári, Maklári, Reiter, Pichler, Farkas – Horváth A., Bereczki, Sweeney, Dömötör, Virág (C) – Ványi, Sommer, Németh P., Hamann, Coleman – Vecaj, Kovács V.
    Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Meravy) – Géczi, Ölander, Dancsfalvi, Borbás, Berta (C) – Mestyán, Tőkési, Feil, Pál, Kiss – Lencsés, Lidquist, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Wéber, Győri, Horváth D., Papp, Fodor.

Játékvezetők: Jan Capranka, Valentin Lascar – Vas Mátyás, Máthé István