MTK-Budapest – Veszprém BKC 19:27 (vége) | Békéscsaba – Ipress Center-Vác 23:21 (vége) | Siófok – EKFSC - Globál Safe 31:20 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Érd 27:34 (vége) | Győr – Debrecen 33:26 (vége)
MTK-Budapest
19:27 (13:11)
Veszprém Barabás KC
szombat 23.11.2013, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

Nyolc góllal ugyan kikapott a hazai MTK-Budapest, de az eredmény csalóka. Az első félidőt még kétgólos előnyben zárták a hazaiak, a második félidőre ugyanakkor már egy teljesen új Veszprém jött ki. A vendégek védekezése feljavult, az MTK-Budapest pedig teljes tanácstalanságot mutatott támadásban. A Veszprém fokozatosan felőrölte ellenfelét, a legvégén már mind a két csapat kiengedett.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:24:22)

60
    Mérkőzés vége. (19:27)

60
    Tóth Eszter csúnyán fölélőtte. Ez volt a találkozó utolsó mozzanata. (19:27) (19:27)

59
    FEKETE BOZSÁNA lerohanásból csökkenti a hazaiak hátrányát. (19:27) (19:27)

59
    BARCZI ANNAMÁRIA szerzett labdát, egyedül végigvitte. (18:27) (18:27)

58
    Szemerey védése után PELCZÉDER ORSOLYA lerohanásból bepattintja. (17:27) (17:27)

57
    GULYÁS VANDA jött be támadásba, átlövésből megszerzi mai első gólját. (17:26) (17:26)

56
    A Veszprém időt kért. (17:25) (17:25)

55
    Labdát szereztek a hazaiak, ziccerben pedig BORBÁS RITA a gólszerző. (17:25) (17:25)

55
    Leindítás után BORBÁS RITA vágja a hálóba. (16:25) (16:25)

54
    PELCZÉDER ORSOLYA szélről nem hibázik. A hazaiak lélekben már feladták a mérkőzést. (15:25) (15:25)

53
    FUNDÁK ANNAMÁRIA okos góljával csökkentik a hazaiak a hátrányt. (15:24) (15:24)

52
    PLANÉTA SZIMONETTA varrja be a hétméterest. (14:24) (14:24)

52
    Petrovszki szabálytalansága után fújtak büntetőt. (14:23) (14:23)

51
    Barczi ellépte. A vendégek jöhetnek. (14:23) (14:23)

51
    Barczi kihagyott ziccere után a Veszprém támadhat. (14:23) (14:23)

50
    KISKARTALI ZSÓFIA szélről nem hibázott. (14:23) (14:23)

50
    Fundák labdája lejön a blokkról. (14:22) (14:22)

49
    Az MTK-Budapest időt kért. (14:22) (14:22)

Kommentátort keresünk a Veszprém Barabás KC csapatának meccseihez. További információk.

MTK-Budapest: Hrankai, Kurucz, Kókai (kapusok) – Hornyák, Szandai, Kulich, Pácz, Fundák, Sztankovics, Fekete, Szekeres, Petrovszki, Blaubacmer, Schneck, Borbás, Barczi
    Veszprém Barabás KC: Pásztor, Györkös, Szemerey (kapusok) – Tóth E., Hajtai, Kokas, Gulyás, Kurucz, Pelczéder, Marincsák, Planéta, Vesztergombi, Kiskartali, Tóth G., Takács

Játékvezetők: Bacs, Bán