MTK-Budapest – Veszprém BKC 19:27 (vége) | Békéscsaba – Ipress Center-Vác 23:21 (vége) | Siófok – EKFSC - Globál Safe 31:20 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Érd 27:34 (vége) | Győr – Debrecen 33:26 (vége)

52
    PLANÉTA SZIMONETTA varrja be a hétméterest. (14:24) (14:24)

49
    Az MTK-Budapest időt kért. (14:22) (14:22)

45
    Az MTK-Budapest időt kért. Érthető a hazaiak időkérése, 15 perc alatt eddig mindössze egy gólt dobtak. (14:17) (14:17)

44
    Barczi kap két percet lerántásért. (14:16) (14:16)

42
    Kurucz Ivett rántotta le Hornyákot, kapta is a két percet. (14:16) (14:16)

40

37
    Kurucz Ivett kapott két percet, Barczit kapta le a levegőből. (14:15) (14:15)

34
    HORNYÁK BERNADETT most nem hibázta el a hazaiak büntetőjét. (14:12) (14:12)

30
    A végén a Veszprém még dobhatott egy büntetőt, PLANÉTA SZIMONETTA nem sokat vacakolt, kőkeményen bevarrta. (13:11) (13:11)

26
    Petrovszki is kihagyja a büntetőt. (11:9) (11:9)

26
    Kiskartali kap két percet lerántásért. (11:9) (11:9)

23
    Borbás kapott két percet, emberhátrányban a hazaiak. (10:7) (10:7)

21
    Az MTK-Budapest kért időt. (10:6) (10:6)

21
    TÓTH GABRIELLA büntetőből szerez szerencsés gólt. A kapufáról kijövő labda Kókairól pattant be. (10:6) (10:6)

17
    BARCZI ANNAMÁRIA hidegvérrel átejti a kapuson a labdát. (8:4) (8:4)

13
    Hornyák hétméteresét fogja a vendégek kapusa. (6:4) (6:4)

10
    A Veszprém időt kért. (6:3) (6:3)

8
    Pácz védekezett túlságosan keményen középen. (5:3) (5:3)

8
    Barczi nem kímélte ellenfelét. (5:3) (5:3)

Kommentátort keresünk a Veszprém Barabás KC csapatának meccseihez. További információk.

MTK-Budapest: Hrankai, Kurucz, Kókai (kapusok) – Hornyák, Szandai, Kulich, Pácz, Fundák, Sztankovics, Fekete, Szekeres, Petrovszki, Blaubacmer, Schneck, Borbás, Barczi
    Veszprém Barabás KC: Pásztor, Györkös, Szemerey (kapusok) – Tóth E., Hajtai, Kokas, Gulyás, Kurucz, Pelczéder, Marincsák, Planéta, Vesztergombi, Kiskartali, Tóth G., Takács

Játékvezetők: Bacs, Bán