Dab.Docler – Nové Zámky 1:2 (hosszabbítás vége) | Corona Brasov Wolves – HSC Csíkszereda 2:4 (vége)
hosszabbítás vége
Dab.Docler
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
péntek 29.11.2013, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

A végén Dab.Docler – HC Nové Zámky 1-2. Az utolsó harmadban kettős emberelőnyben is játszottak többek között az Acélbikák, de sajnos a helyzetkihasználás továbbra sem javult – rengeteg lehetőség maradt ki. A két csapat nem bírt egymással, így hosszabbítás következett, amelyben négy másodperccel a vége előtt egy védelmi hibát kihasználva Marek Uram döntött az extra pont sorsáról. (21:21:53)

64:56
    Az Érsekújvár gólt szerzett! Gólszerző: MAREK URAM!
    Uram kapott egy kiugratást ,majd Sevela lábai közt finoman a kapuba lőtt!

A hosszabbítás elkezdődött.

Kiegyenlített harmadik harmadot látott a közönség, mindkét kapu felváltva forgott veszélyben. A hazaiak továbbra is fölényben játszottak, de a rengeteg kialakított helyzetből nem tudtak gólt lőni. Hamarosan jön a hosszabbítás