HSC Csíkszereda – Dab.Docler 2:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 4:7 (vége)
HSC Csíkszereda
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Dab.Docler
vasárnap 01.12.2013, 17:00MOL Liga

A Csíkszereda értékes 3 pontot szerzett a Dunaújváros ellen, miután egy gólos hátrányból fordított a hazai csapat.
    Köszönöm a figyelmet! (19:14:11)

60:00

59:00
    1 perc van hátra.

57:55
    Kiss Tamás lement a jégről!

57:55
    Kikérte az idejét a Dunaújváros is!

57:35
    Pavuk Attilának befejeződik a mérkőzés, mert végleges fegyelmi büntetést kapott.

55:00
    Még 5 perc van hátra.

53:41
    Időt kért a Csíkszereda!

52:00
    Még 8 perce van a Dunaújvárosnak, hogy pontot/pontokat vigyenek haza.

49:54
    A HSC gólt szerzett!
    JOZEF HRUBY góljával megszerezte a vezetést a Csíkszereda.

48:00
    Még 12 perc van a rendes játékidőből, ha ez alatt nem dől el akkor 5 perc hosszabbítás jön aranygóllal. Ha még mindig döntetlen akkor jön 3-3 büntető.

43:56
    Kiegészültek a csapatok!

41:56
    Páros kiállítás!
    Góga Attila és Pavuk Attila megy ki két percre durva játékért.

41:22
    A Csíkszereda kiegészült!

40:01

Ebben a harmadban elég sok kiállítás és 1 gól született. 14 perc kiállítást kapott a Dunaújváros és 6 percet a hazai Csíkszereda, de a harmad hajrájában Moldován Ervin góljával egyenlített a hazai csapat.

40:00

39:22
    Dunaújvárosi emberelőny!
    Jozef Hruby kapott két percet akadályozásért.

38:09
    MOLODVÁN ERVIN góljával egyenlített a Csíkszereda.
    Gólpassz: Bíró Tamás és Flinta Botond.

36:54
    Kiegészült a Csíkszereda!

36:28
    Gröschl kivételével mindenki a jégen lehet, 4 az 5 ellen folytatódik a mezőny játék.

34:54
    Góga Attila kapott két percet bottal akasztás miatt.

34:28
    Nagy verekedés a jégen!
    Kiállítások halmaza:
    Bíró Tamás – két perc durva játékért (Csíkszereda)
    Victor Lindgren – két perc durva játékért (Dunaújváros)
    Gröschl Tamás – tíz perc fegyelmi büntetés (Dunaújváros)

33:00
    Még mindig 0-1 az eredmény és még 7 perc van ebből a játékrészből.

24:21
    Kiegészült a Dunaújváros!

22:21
    Csíkszeredai emberelőny!
    Gröschl Tamás kapott két percet testre ütésért.

20:01

Vége az első harmadnak amit 1-0-ás előnnyel zárt a Dab. Docler. Eddig egy kiállítás volt, de azt a hazaiak nem tudták kihasználni.

20:00

17:30

15:30
    Itt az első két perc a mérkőzésen. Henrich Jabornik megy ki két percre bottal lökésért.

15:00
    15. percben tart a mérkőzés és még mindig 1 góllal vezet a Dunaújváros és eddig kiállítás nem volt a mérkőzésen.

6:24
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    PAVUK ATTILA a címvédő vendég csapat megszerezte a vezetést.
    Gólpassz: Gröschl Tamás.

0:01
    Ruczuj Gellért és Kiss Tamás a két kezdő kapus a két csapatnál.

00:01

Egy remek mérkőzés várható a Csíkszereda és Dab.Docler meccsén. Jelenleg a hazaiak 42 ponttal az 5.-ik helyen állnak, még a Dunaújváros 43 ponttal a 2. a tabellán. Ebből is látszik milyen szoros a mezőny a MOL Ligában, mert csak 1 pont van a két csapat között, de 3 hely is köztük van. Mindkét fél biztosan 100%-ot fog kiadni magából, hogy megszerezzék a 3 pontot.
    Tartsanak velünk a mérkőzésen!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 39. Moldován (Bíró T., Flinta), 50. Hruby – 7. Pavuk (Gröschl)

HSC Csíkszereda: Ruczuj (Onodi) – Hruby, Góga, Curilla, Mihály, Novak – Papp Sz., Moldován, Szőcs, Bíró T. – Bors, Flinta, Molnár, Becze, Farkas – Salló, Kósa, Gecse, Péter, Bíró O., Hildebrand.
    Dab.Docler: Kiss T. (Sevela) – Lindgren, Hüffner, Somogyi, Ladányi, Szappanos – Huba, Erdélyi, Galanisz, Azari, Kiss Á. – Jabornik, Nagy R., Léránt, Gröcshl – Hruby, Pavuk, Papp V.

Játékvezetők: Lehel Gergely, Valentin Lascar – Keresztes Levente, Alexandru Butucel