HSC Csíkszereda – Dab.Docler 2:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 4:7 (vége)
Corona Brasov Wolves
4:7 (0:2, 1:2, 3:3)
Ferencváros Bp. ESMTK
vasárnap 01.12.2013, 18:00MOL Liga

Kissé drámai lett a végjáték a 6-1-es vendég vezetés után, de végül nagyon szép, és értékes győzelemmel utazik haza a Fradi. Negyvenötre növelte pontjai számát, és újabb nagy lépést tett a rájátszás felé.

Kapura lövések: 39:39. (20:18:39)

60:00

59:59
    A Ferencváros gólt szerzett!
    BERTA ÁKOS az üres kapuba küldi a korongot, és beálítja a végeredményt.

59:31
    Teljes létszámban a csapatok.

58:40
    A Brassó lehozza Fülöp kapust.

57:50
    A Brassó gólt szerzett!
    Kezd élesedni a helyzet, SALUGA MARTIN az újabb hazai találat szerzője. Gólpassz: Bonar Joshua.

57:31
    Páros kiállítás, 2 percet kap Virág Csanád durva játékért, és Ölander Jere magas bottal való játékért.

56:49
    Pysarenko keze megint benne volt az újabb brassói találtban. BONAR JOSHUA botjára passzolt aki betalált Meravý háta mögé. Gólpassz: Pysarenko Evgenii.

55:49
    Pysarenko újra játékban, kiegészült a Brassó.

53:49
    A gól után a büntető padra ül le Pysarenko gáncsolásért. Fradi előny következik.

52:29
    PYSARENKO EVGENII révén szépít a Brassó. Gólpassz: Zsók Levente.

49:50
    Tőkési játékban, kiegészült a Fradi,
    marad a 1-6.

47:50
    Kiállítás a vendégcsapatból, Tőkési Lajos kap 2 percet testreütésért.

45:50
    A Brassó kapust cserélt, Polc helyére Fülöp állt be.

45:50
    ASC Corona Brasov időkérés!

45:50
    Hoki parádé a Fradi részéről. HORVÁTH DÁVID belövi a hatodikat! Gólpassz: Borbás Gergely.

41:16
    Megint góllal kezdi a harmadot a Fradi. FODOR CSANÁD lövi a ferencvárosiak ötödik találatát. Gólpasszok: Pál Zoltán, Tőkési Lajos.

40:01

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 32. Wehrs (Pysarenko), 53. Pysarenko (Zsók), 57. Bonar (Pysarenko), 58. Saluga (Bonar) – 2. Mestyán (Potila), 15. Ölander, 22. Fodor (Potila), 32. Potila, 42. Fodor (Pál, Tőkési), 46. Horváth (Borbás), 60. Berta

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Pysarenko (C), Bonar, Zsók (A), Gliga – Mastaleiru, Hietamäki, Molnár, Saluga, Virág – János, Péter Zs., Dumitru, Imecs, Bálint – Márton, Péter R.(A), Antal, Petres.

Vezetőedző: Lindqvist Greg

Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy (Budai) – Győri, Ölander, Feil, Dancsfalvi, Berta (C) – Mestyán, Tőkési, Pál (A), Fodor, Potila – Lencsés, Lindquist, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Wéber, Horváth, Borbás, Kiss (A).

Vezetőedző: Dobos Tamás

Játékvezetők: Iliescu, Butucel – Trandafir, Siko