HSC Csíkszereda – Dab.Docler 2:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 4:7 (vége)
Corona Brasov Wolves
4:7 (0:2, 1:2, 3:3)
Ferencváros Bp. ESMTK
vasárnap 01.12.2013, 18:00MOL Liga

Kissé drámai lett a végjáték a 6-1-es vendég vezetés után, de végül nagyon szép, és értékes győzelemmel utazik haza a Fradi. Negyvenötre növelte pontjai számát, és újabb nagy lépést tett a rájátszás felé.

Kapura lövések: 39:39. (20:18:39)

60:00

59:59
    A Ferencváros gólt szerzett!
    BERTA ÁKOS az üres kapuba küldi a korongot, és beálítja a végeredményt.

59:31
    Teljes létszámban a csapatok.

58:40
    A Brassó lehozza Fülöp kapust.

57:50
    A Brassó gólt szerzett!
    Kezd élesedni a helyzet, SALUGA MARTIN az újabb hazai találat szerzője. Gólpassz: Bonar Joshua.

57:31
    Páros kiállítás, 2 percet kap Virág Csanád durva játékért, és Ölander Jere magas bottal való játékért.

56:49
    Pysarenko keze megint benne volt az újabb brassói találtban. BONAR JOSHUA botjára passzolt aki betalált Meravý háta mögé. Gólpassz: Pysarenko Evgenii.

55:49
    Pysarenko újra játékban, kiegészült a Brassó.

53:49
    A gól után a büntető padra ül le Pysarenko gáncsolásért. Fradi előny következik.

52:29
    PYSARENKO EVGENII révén szépít a Brassó. Gólpassz: Zsók Levente.

49:50
    Tőkési játékban, kiegészült a Fradi,
    marad a 1-6.

47:50
    Kiállítás a vendégcsapatból, Tőkési Lajos kap 2 percet testreütésért.

45:50
    A Brassó kapust cserélt, Polc helyére Fülöp állt be.

45:50
    ASC Corona Brasov időkérés!

45:50
    Hoki parádé a Fradi részéről. HORVÁTH DÁVID belövi a hatodikat! Gólpassz: Borbás Gergely.

41:16
    Megint góllal kezdi a harmadot a Fradi. FODOR CSANÁD lövi a ferencvárosiak ötödik találatát. Gólpasszok: Pál Zoltán, Tőkési Lajos.

40:01

Wehrs révén szépített a Brassó, de a vendégek villámgyorsan válaszoltak, és így háromgólos előnnyel várhatja a Fradi a záró harmad kezdetét.

40:00

34:07
    Kiegészült a Fradi, Lindquist újra játékban.

32:07
    A ferencvárosi Lindquist Andreas kap 2 percet gáncsolásért.

31:37
    POTILA MIKAEL újra háromra növeli a Fradi előnyét. Gólpassz nélkül.

31:07
    WEHRS KEVIN révén szépít a brassói csapat.
    Gólpassz: Pysarenko Evgenii.

30:08
    Kiegészültek a csapatok, teljes a létszám a pályán.

28:10
    Pysarenko visszatért, kimaradt a ferencvárosi előny.

28:08
    Ráadásul Ölander 10 perc fegyelmit kap.

28:08
    Páros kétperces kiállítás. Péter Róbert és Ölander Jere vonulnak a büntetőpadra durva játékért.

26:10
    A brassói Pysarenkót szórják ki 2 percre a büntetőpadra fogásért. A Fradi előtt az újabb lehetőség a gólszerzésre.

21:46
    A középső harmadot is remekül kezdi a Fradi. FODOR CSANÁD révén harmadszor is betalálnak Polc hálójába. Gólpassz: Potila Mikael.

20:01

Kiváló harmadot könyvelhet el a Fradi, kétgólos előnnyel vonulhatnak a fiúk a pihenőre. Mindkét oldalon egy kiállított játékos volt, de az emberelőnyös helyzetekben nem született gól. Hamarosan folytatjuk a középső játékrésszel.

20:00

18:37
    Nem sikerült gólra váltani a ferencvárosiaknak az előnyt, kiegészült a hazai csapat.

16:37
    Kiállítás a hazai csapatból, 2 percre Molnár Zsolt vonul a büntetőpadra durva játékért.

14:56
    A Fradi már kettővel vezet! Ezúttal ÖLANDER JERE talál a hálóba. Gólpassz nélkül.

09:50
    Lejárt a hazai emberelőny, Berta újra játékban, marad az egygólos Fradi előny.

07:49
    A ferencvárosi Berta Ákos kap 2 percet bottal akasztásért.

02:00
    A hazaiaknál Polc Patrik a kapuban, a Fradinál Meravy Michal a kezdő.

01:17
    Villámgyors góllal kezdi a meccset a Fradi. MESTYÁN ISTVÁN lövi Polc háta mögé a Fradi vezető gólját. Gólpassz: Potila Mikael.

00:01

Végeztek a bemelegítéssel a csapatok, levonultak az öltözőbe.

A harmadik Ferencváros-ESMTK látogat a negyedik Corona Brasov Wolves csapatához és, hogy mennyi a pont különbség a két csapat között? Szám szerint 0 pont. Mindkét csapat az eddig lejátszott 26 mérkőzés alatt 42 pontot szorgoskodott össze és egyenlőre mindkét csapat rájátszást érő pozícióban van, de nehéz lesz az alapszakasz végéig ezt megtartani, ezért mindkét csapa a 3 pont megszerzésére fog törekedni és, hogy ez kinek fog sikerülni? Tartsanak velünk és megtudják!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 32. Wehrs (Pysarenko), 53. Pysarenko (Zsók), 57. Bonar (Pysarenko), 58. Saluga (Bonar) – 2. Mestyán (Potila), 15. Ölander, 22. Fodor (Potila), 32. Potila, 42. Fodor (Pál, Tőkési), 46. Horváth (Borbás), 60. Berta

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Pysarenko (C), Bonar, Zsók (A), Gliga – Mastaleiru, Hietamäki, Molnár, Saluga, Virág – János, Péter Zs., Dumitru, Imecs, Bálint – Márton, Péter R.(A), Antal, Petres.

Vezetőedző: Lindqvist Greg

Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy (Budai) – Győri, Ölander, Feil, Dancsfalvi, Berta (C) – Mestyán, Tőkési, Pál (A), Fodor, Potila – Lencsés, Lindquist, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Wéber, Horváth, Borbás, Kiss (A).

Vezetőedző: Dobos Tamás

Játékvezetők: Iliescu, Butucel – Trandafir, Siko