HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 6:3 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 4:5 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 4:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
hétfő 02.12.2013, 18:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Vége a mérkőzésnek, fontos és megérdemelt győzelmet aratott a Miskolci Jegesmedvék csapata, miután a harmadik harmadban felőrölték az addig nagyot küzdő Érsekújvárt. Ezzel a vendégek előnye csökken a tabella élén, a Macik pedig tapadnak az élmezőnyhöz! Jegesmedvék – Érsekújvár 4-2 tehát, köszönöm a figyelmet! (20:45:00)

60:00

59:34
    Láda kerül ziccerbe egy hosszabb passzolgatás után, de másfél méterről Chovan testébe bombázza a korongot.

58:48
    Most folytatódik a játék.

58:48
    Áll a játék, megbeszélés az Érsekújvár kispadjánál. Hárman a jégen a zöld-fehérek közül egyelőre, a többiek a padnál.

58:48
    Polcik öt percet kap, számára vége a meccsnek. Buli a vendégek kapuja előtt, így Chovan is bekorcsolyázik most. Ezzel már alighanem elszáll az esély a vendégek pontszerzésére.

58:45
    Polcik lő, majd felszabadítanak a védők, a kapu felé csúszó korongot az utolsó pillanatban csípi el Pavesic. Közben kialakul egy kisebb összetűzés, Polcik és Hegyi a középpontban.

58:35
    Siska tüzel messziről, Duschek takarásban is szépen kapja el a pakkot.

57:45
    Sucharda lő középre, Hegyi blokkol nagyot.

56:20
    Popovics szerzi meg a korongot, de nem hagyják lőni.

55:20
    Lehozták Chovant, így eggyel több mezőnyjátékos rohamozhat a zöld-fehéreknél.

55:08
    A félperces időkérést kicsit meghosszabbítják a vendégek, de már felállnak, folytatódik a játék.

55:08
    Duschek kapja fel a rárontó Stefanka elől a pakkot. A vendégek pedig időt kérnek.

54:50
    Nyom az Érsekújvár, a hazaiak hősiesen védekeznek. Egy felszabadítás után Chovan ütközik egy hazai csatárral és picit meg is áll a játék, de a kapus jól van, folytathatja.

54:10
    Hardi lő trükköset, Duschek tolja ki a hosszú felső sarok elől.

53:15
    Hazaiak teljes létszámban.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 33. Boyle (Bruyn, Popovics), 46. Bruyn (Fliszár), 49. Durco (Faith) – 33. Korytko (Uhnák, Hardi)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Boyle, De Bruyn, Dubek, Rafaj, Faith – Láda, Hegyi, Hajós, Szilágyi, Tóth – Durco, Vojtkó, Ritó, Miskolczi, Fliszár – Orosz, Budai, Popovics, Roczanov
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Baron, Kowalczyk, Stefanka, Weissmann, Caladi – Siska, Pavesic, Frolik, Uram, Polcik – Zajac, Král, Korytko, Ruzicka, Uhnák – Sucharda, Hardi

Játékvezetők: Halassy, Varjú – Gangel, Berger